Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

anosa 12

Dada77 dakujem za popis. Presne takto isto som polepena.
Nemam pristup do galerky, tak preto som sa ta pytala. Ja mam kontrolu az po dvoch tyzdnoch opky. No nacakam sa este cely tyzden. Vlhke utierky ma tiez moc neuspokojuju:p to bude radosti dat komplet sprchu:)

Dada77

Anosa12,
ja som este cela oblepena. Aj zo spodu v prsnej ryhe pod prsiami mam leukoplasty, aj zvrchu nad prsiami, leukoplasty po vybrati drenov... Ved kukni foto. No a samozrejme bradavky. Teda dvorce - leukoplasty okolo bradavky. Nieco cierne spod toho presvita, tak to budu asi stehy. No v stredu idem na kontrolu, pevne dufam, ze mi vsetky ostatne leukopl sty uz da dole, lebo ma pod nimi neskutocne svrbi koza. Ty uz si bola na kontrole ?

Miska_06
ja mam odkojene tri deti a pokles teda riadny. Urcite chod na konzultaciu k niekomu inemu, mne dal implose a zatial sa mi to veeeelmi paci. Mimochodom mne doktor povedal, ze v tomto pripade idu implose urcite pod sval, pretoze ked su len pod zlazou, rychlejsie poklesnu.

evellina

ahojte baby...tak zajtra volam do INTERKLINIK ohladom terminu na konzultaciu a ohladom terminu na opku.....dam vediet ako som dopadla :)

sashea

Caute kockyyyy citala som tu ze v interklinik maju prsa na splatky.. viete daco o tom? Segra by chcela:) a to je interklinik alebo interclinik?

bittersweet

tak zajtra idem na konzultaciu, normalne mam stres:))) ako to vlastne prebieha, ked ma lekar vyzve vyzliect sa tak to rovno pred nim ci za nejakou plentou aspon?:)

anosa 12

Dada77 pls ty mas opku podobnym stylom ako ja, mas pod podprsenkou este nejaku vatu a naplaste? Ako ti vyzeraju bradavky? To ma byt vidiet taka nitocka tenka cierna? Ja som len malinko nakukla, po tyzdni som ich komplet este nevidela :)))) proste radsej asi pockam neh sa to zahoji.

anosa 12

Miska 06 skus urcite, ono sa da vselico poriesit ked sa chce! Maloktora sme mali prsia po detoch a kojeni uplne bez problemov.

anosa 12

Olbia u dr. Trsku. Tu mi ho poradila Nena1. Potom som si odsledovala od roku 2005 na zaklade roznych diskusii recenzie od bab , co boli u neho a bolo rozhodnute, bola som teraz pred tyzdnom.

Miska_06

Ahojte, dakujem. Tak skusim inde :) Lebo ja som to brala ako jedinu uz zachranu, ze ved dam islikony po tolkych rokoch dojcenia a bol to pre mna nemily sok, ked sa dr. vyjadril, ze absolutne neodporuca. On mi to odvodovnil tym, ze ked mi teraz tak poklesli prirodzene prsia, ze pod tarchou implantatou klesnu zas a mozno este viac. Ale tak mnohe zeny si davaju po kojeni.. a predsa sa mi uz znacne tie prsia napravili aj same. Tak snad iny doktor bude mat iny nazor. Skusim podla toho, co tu citam toho dr. Trsku. Dakujem

ythyl

Lenkalili,

ja som sa na konzultaciu objednavala este v septembri,ale chcela som konzultacku v januari,ale sme sa dohodli na december,lebo ja som to chcela v jednom mesiaci vsetko :) ale som mu pisala,tak mi dali termin na opku 27.jan.,tak sa tesim,fajne:)uz som spokojnejsia,lebo som mala v zalohe aj Dr. Mladeka v Nitre,ale to mam ovela dalej ako Kosice,takze ako som citala,ze ta cesta je hrozna z operacie,tak neviem ako by som sla 400km v aute:))a inak ako to riesis s tym predoperacnym?on ti dal kontakt na niekoho v Kosiciach, ci si to riesis sama ?:)