Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

amy28

bianka77

Ved som videla tvoje fotky a mas ich naaaadherne:))Myslim, ze mozes byt spokojna..ci rozmyslas uz nebodaj o vacsich?;))
Ako sa inak mas? :)

juliana581

bianka 77

presne tak...a potom vždy ženy ľutujú, že mali ísť do väčších...ja nechápem čo sa toho tak boja!!!

ja idem do toho čo sa mi najviac zmestí a basta :-)

tomyum1

caute baby, zajtra idem na opku, snazim sa na to nemysliet, lebo sa trosku bojiiiiim, uz nech je to za mnou a dobre to dopadne...
vcera muz ze nedavaj si moc velke nech to moc nekrici ze umele (idem dat 560 extra vys profil gule - to ale vybral mudr nie ja, muzovi som radsej velkost nehovorila), mu ich asi potom aspon 2 mes neukazem nech nechyti sok :-)
tak mi drzte palce!!!

assaabloy

Amy28
ked budes posielat fotky do galerky pripis tam svoj nick, obcas sa stavalo ze to dievcata zabudli.takisto zakazdym ked posles fotky :)
slniecko83 aj ja som dopocitavala tyzdne dni a bola som z toho na nervy uz, obcas mi preplo ci to vobec chcem atd..no kazdy ma svojich par minut ked zavaha...a teraz som stastna ze ich mam :) veeeeeeelmi tak ako kazda z nas :) zvykam si na nich velmi rychlo, kedze na dobre sa rychlo zvyka :)drzim palce a tes sa po opke zacne novy pohlad do zrkadla :)

bianka77

amy28
tak,tak...ja som sa pomaly do hrude bila,ze ja teda väcsie nechcem...bola som presvedcena ze to tu v zivote nenapisem...a uprimne je to tu...!!!!Odpuchli a je to take nic:D.To väcsie som mala ked som kojila....nechcela som tomu verit,ale uz si "sypem popol na hlavu"
ALL
ANO MATE PRAVDU VSETKY,TREBA BRAT CO NAJVäCSIE CO PONUKNU :D

amy28

Lenkalili

Nevidela som tvoju postavu, ani nie som dr, ale podla tvojej vysky si myslim, ze 420 vysoky profil bude super.
Kolko mas pod prsiami?
Ja mam 75.
Som sa predtym rozhodovala ci mam ist do 400ml alebo 450ml.
Nakoniec som sa rozhodla pre tie vacsie a vobec to nelutujem.Oni ako sa uz usadzuju, tak sa aj zmensili asi o cislo...takze do mensich pri mojej postave by som asi nesla.
Nie su vobec vulgarne velke.