Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

shiela

Lenkalili
ahoj aj ja sa chystám k svehlíkovi. akú fotku si mu ukázala, z kade si mala teda tú fotku ze akú máš predstavu? on ti navrhol aké? anatomky alebo gule?čo všetko ste riešili na konzultácií?nemáš strach alebo také že nejdeš do toho? lebo ja každý deň,preto som sa ešte ani nenahlásila na konzultáciu. čiže ty si sa na konzultačku hlásila mailom, není problem ak mu napíšeš mail?ďakujem.

Lenkalili

evellina

Ahoj aj ja som Presovcankaa :) :) ja som sa rozhodla ísť tam lebo tu som čítala dobré ohlasy naňho tak som mu napisala mail a objednala sa na konzultáciu. Keď som bola na konzultačke tak ako straaaaaašne milý charizmatický dr, áno ukazoval mi dievčatá s takou veľkosťou akú chcem ja, viacero fotiek, ty sa kludne pýtaj a on ti poukazuje. Na mililitre on mi odporúčal že menšie ale ja som mu ukazala fotku aku mam predstavu tak davame 420, čo sa týka značky pýtala som sa ho, ak máš záujem o konkrétnu značku on ti ju samozrejme objedná, inak pracuje s EUROSILICONE a som sa ho pýtala či sú nejaké podstatné rozdiely v tych implantatoch a on že cena :D takže podla mna ES je klasicky standard ja som spokojna že budem mať túto značku a nechcem meniť. Ale ak chceš tie mentor on ti ich samozrejme objedná. Choď skúsiť k nemu fakt konzultácia zadarmo a fakt taki su zlati aj sestrička. Určite choď tam a sa presvedčiš :) :) ja mam opku termin 23. januara :-))))

ivetka58

Srnkamala
Bolesti a rozne pocity budes mat dlhsie,neboj nic prejde to a budes sa vytesovat.kazda to znasame inak ,ja som uz pol roka po ale obcas veru zapicha aj teraz

teneriffe

Stela123 a slniecko83
dievcata, pls, ako dlho po konzultacii vám vyšla opka?
ďakujem, ja idem k cervenovi v septembri.
Dievcatam drzim palce dnes!!!

srnkamala

volala som..dvihla mi sestricka...zevraj to je normalne..mam byt v klude..jooj baby..ja sa uz tak tesim, ked to nebude boliet a ked si budem moct dat dole tu podprdu...ofacovana som..aj lepiacimi paskami pod podprdou aby vsetko drzalo ako ma..a tlaci ma a potim sa v nej ako prasa :D a sprcha? kdezee...nemozem to dat dole..tak si vlhcenymi obruskami utieram pod pazuchami....nuz...dala som sa na boj tak musim bojovat..pre krasu sa trpi