Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Myshka001

babulkyyyy mam to za sebooou!! Bolest je dost velka, ako keby na mne sedel slon, a k tomu asi akoby stonasobna svalovica, pri nadychu zaboli....ale dali mi uz od bolesti, takze je to lepsie uz. Neuveritelne sa tesim ze mam po tom, a kazdej z vas budem drzat palceky :)

sashinka1985

Katus25

Myslim, ze si sa rozhodla spravne, ze ides volat doktorovi. Uzdravis sa, a ani sa nenazdas a novy termin budes mat coskoro pred sebou. Vsak uvidis co povie doktor. Ja by som na tvojom mieste tiez vahala ci volat ci nie, kedze chcem tiez tie prsia hned. Je to uplne normalne, ze vahas co robit. Ale urcite budes mat termin hned po sviatkoch, uvidis. Neboj sa, dobre to vsetko dopadnea aj ty budes mat uz coskoro nadherne prsia.

sashinka1985

Tomyum

Super, som rada, ze kontrola bola ok. Dufam ze ti bude uz len lepsie a lepsie. Drzim palce. Potom poslifotky nech vidime aj my tie tvoje krasne prsia

Trinity Orion

Supeer :)So srdca ti zelam,nech sa uz mas iba dobre a doliecenie je bezproblemove.Ten chrbat je hroza,aj ja som mala muky prve dni,ale hadam sa ti uz ulavi a oddychnes si :)Drz sa.

stela123

slniečko83 ....,, Este som nevolala ale budem asi dnes tento týžden určite sak to stačí ja som tam volala asi pred mesiacom lebo som nevedela ako medzi sviatkami !!

slniecko83

Tomyum1

Citala som tvoje prispevky a drzala palce aby vsetko dopadlo dobre super tesim sa s tebou a prajem rychle zotavenie a hlavne aby uz len bolo bez komplikacii,pretoze uz si si musela toho vela vytrpiet a preboliet

tomyum1

baby hlasim ze kontrola ok, sa mi dost ulavilo... bandaz isla dole a chrbatu je hned lepsie, dufam ze budem konecne aj LEZAT lebo osm spala 4 noci posediacky na stolicke... tak nech sa to zahoji a je pokoj aspon 20 rokov... dakujem za podporu vsetkym, cmuk :-)))

katuss25
co si vybavila???

slniecko83

Katuss25

Je mi luto ze potvorska choroba ta chitila pred opkou to jak naschval. Ale tak dufam ze doktor bude mat volny termin po novom roku. Ja mam termin presne za 5 tyzdnov tak sa dupujem roznymi vitaminmi pretoze som kazdu chvilu chora ale aj tak to volako nepomaha