Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

sashinka1985

Marikamarika

Urobis si len sono prsnika, odber krvi-ten ti moze zobrat obvodna lekarkaa s tymy vysledkami krvi pojdes k internistovi. A ten ti urobi ekg a napise zaverecne vyjadrenie. Anesteziologa nepotrebujes, toho uvidis v den opky naklinike. :-)

sashinka1985

Henka88

Neviem ti povedat, ci doktor skusa vden opky aj viac implantatov. Mozno ak si neniisty takaj ano. Ale mam pocit ze jedna kocka hovorila, ze vden opky doniesol dva implantaty s inymprofilom a skusal ktory jedobry. Spytaj sa zajtrana konzultacke, on ti isto rad zodpovie na vsetky otazky. Drzim palce zajtra. Hned sa ozvi.

Matapazicka

Prosim vas ako si pozriem fotky. Poslala som foto na galérie@zoznam.sk a teraz kde mam zadať to heslo aby som si ich mohla pozriet

bittersweet

marikamarika jasne nikoho odbornost tym nechcem zhadzovat, ale mne tak povedali traja nezavisli dr. plus citam vela odbornych clankov na nete, preto si myslim to co ty. jeden z dr.mi dokonca spominal, ze menil nedavno po 20 rokoch a to preto, ze pacientka nebola spokojna a chcela este vacsie prsia. tak si fandim, ze snad aj mne dlho vydrzia:)) zajtra idem zase na konzultaciu, chcem este raz osobne vsetko prebrat a hlavne uzavriet velkost, potom dam vediet:)

tomyum1, cuculka asistoval este pri opke nejaky iny doktor?

marikamarika

Bittersweet
Fu diki moja za podporu uz som si zacinala pripadat jak krava, ze by mi dr nedal spravne info..ale asi to bude naozaj tak vo doktor to iny nazor, nechcem tym povedat ze niektory dr je lepsi iny horsi koli tomu co si o tom myslia len proste maju kazdy tu svoju pravdu ako s oblubenymi znackami silikonov...

marikamarika

Sashinka

Ahoj moja zajtra sa drz a daj vediet potom co a ako...mam otazku jednu kedy sa ide na konzultavku k anesteziologovi...ja citam akurat papiere lebo sa chcem objednat uz na predoperacne a tam je nejaka konzultacia este, to sa objednavam potom sama ci oni mi daju vediet ci ako? Dik

slniecko83

peta79

Na to prve cislo z tich troch co si poslala tak mam aj ja a na to som volala a nikto nezdvihal. Skusim zajtra zavolat jaj mam stresy zo vsetkeho

peta79

slniečko 83
No ja som bola operovaná v Novamede,tak som prekvapená. Ja mám na prepúšťacej správe tieto čísla: 0908937989,0948099133... Tak skús. Viem ze sa má sťahovať,ale asi až od februára,tak som prekvapená,ze ti toto povedali. A toto je číslo na dr.Červeňa 0905497929,ale môžu sa mu písať len SMS-ky.. No ak sa ti dá,tak si tú krvnú skupinu daj pre istotu urobiť... Alebo sa pozri do svojej karty,či to tam nemáš náhodou napísané. Daj vedieť,či si sa dovolala ;-)

andy1234567

Citam citam ale sa nedocitam :-) Mam jednu velku otazku na vas ? SOM 2 MESIACE PO OPERACII U CERVENA SPOKOJNA na 120% VSETKO ALE PRSIA MA BOLIA FURT MA NIEKDE PICHNE, MAM TAKY POCIT REZANIA NA DOTYK MI JE NEPRIEMNE NECITLIVE ALE NIE JE TO NIC NEVYDRZATELNE .....AKE MATE SKUSENOSTI VY, PO KOLKYCH MESIACOCH JE TO TAK AKOZE ,, tip top" ? dakujem za odpoved

slniecko83

peta79
Chcela som napisat dr Pikula nie Pikuala. Mam v sprave viacej preklepov. A este sa chcem spytat nemas nahodoy aj email adresu na doktora? Dnes vecer pozrem na nete ak volaco najdem ohladom toho stahovania