Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

AVAYA

baby, dakujem velmi pekne:-). Nestihla som viac foto, ale skusim este cez vikend viac pofotit.

sashinka1985

ja som velmi spokojna, uz teraz sa mam fajn, nic neboli, aj ked prve dva tyzdne po opke to bolo fakt peklo.. Implose mam pod sval a bola to bolest neskutocna.. Ale teraz, po mesiaci uz je to uplne v pohode, nic neboli, s rukami uz hybem normalne, ani neviem, ze som niekde bola.. Teda, az kym sa nepozriem do zrkadla:-)A ty mas ake pocity po opke? Spokojna?

tetunica
vahu mam 54-55 kg, vyska 168cm, a pod prsiami 75cm. A s velkostou 295 ml som max spokojna, nie su to sice nijake maxigule, ale ja som hlavne chcela aby vyzerali prirodzene k mojej postave, kedze v hornej casti hrudnika som dost utla, nechcela som, aby to vyzeralo, ze kde nic, tu nic a zrazu dva balony :-) Podla mna ta velkost je akurat, takze spokojnost velka. Tak ti drzim palce aby si sa dobre rozhodla :-)

Nena1

Anosa12
Ja som po opke nestihla kupit ziadne plavky z VS, lebo mesiac po opke uz som isla na dovcu, tak som nakupila v rychlosti len u nas. ale urcite objednaj "DD"

bittersweet

Sashinka1985 tesim sa na tvoju fotku, strasne som zvedava ako tie 295 vyzeraju, sice ja som od teba drobnejsia, ale tiez mam tu sirku 11,5 a obvod hrudnika 72, cize by to mohlo vyzerat priblizne porovnatelne. Ja mam pocit zd sa z tych velkosti uz zblaznim, stale to riesim :)

bittersweet

Sashinka1985 tesim sa na tvoju fotku, strasne som zvedava ako tie 295 vyzeraju, sice ja som od teba drobnejsia, ale tiez mam tu sirku 11,5 a obvod hrudnika 72, cize by to mohlo vyzerat priblizne porovnatelne. Ja mam pocit zd sa z tych velkosti uz zblaznim, stale to riesim :)

henka88

all
takže aj tie aj tie sú dobré, na cene mi nezáleží, či si doplatím, len potrebujem, aby sa ku mne naozaj hodili. :) Tie polytechy su mäkkšie, ale nie je tam potom väčšie riziko vlnenia?

anosa 12

Ahojte.

Nena1 nenusenka :-)pls ked suVS plavky push up tak Ti stacia D? Idem nejake poobjednavat . Pred opkou som mala vsetko VS 34B a jednoducho som na viktorkach hlboko zavisla, zatial si neviem rady .

mamita

Henka88 ja mám polytech gulate a sú úplne makucke v pohode správam na bruchu a čo sa týka záruky tak ja som k nim dostala takú knižku kde je všetko popísané a je rám aj záruka na kapsulu tak neviem a po opke som k nim dostala od mikiho aj niečo ako pas k miliónom a to nosím v dokladoch pri sebe keby niečo