Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

deed

Marikamarika
Davaj si aj oscillo a vysoky davku cecka... Tusim skoro vsetky sme pred testami a opkou boli chore, adi to je aj stresom, vytlacaj pomarancovu stavu a oddychuj kym sa da :))

Titten

tetunica,

a skusala si si tie makety? Ked chces mensie trojky, to je mensie Ccko?
Lebo ja s 330ml sa ledva do Dcka vpracem, aj to nie do vsetkych, cize so 180ml je mozne u tvojich rozmerov dosiahnut mensie Ccko.

Nepytala si sa ho, ci sa da dat viac?

tetunica

Titten

hej Marsal ja mam 163/48kg a pod prsiami 70cm a svoj zaklad ani nie jednotky. Mam fotku v galerke. Zostala som z toho trochu sklamana.Tak moja predstava je plnsie dvojky mensie trojky.

ythyl

najradsej by som isla asi k nemu len ma odradza ta vzdialenost. Ja som z Pezinka.

tomyum1

No ved to! Ked uz do toho idem nech to aj vyzera. Nemienim vyhodit peniaze za zvecsenie o jedno cislo.
Ja som si myslela ze aspon tych 300 ale z tohoto som sklamana.
A ten Mladek je aky? V poho?

tomyum1

Tetunica
Preco tak malo ml dr navrhol a preco pod zlazu ked ju mas malu podla neho? Ako to odovodnil? A kde si vlastne bola? Pod sval davaju kludne ovela viac ml aj uplne plochym babam... Nech to stoji za to, ked uz, nie?
Skus viac konzultacii, napr mladek v NR, alebo baby su spokojne aj v Interklinik...

Titten

tetunica,

to Marsal ti tolko navrhol? Nespominal nieco, ze mas malu zlazu, alebo preco tak malo ml?

KOlko je tvoja vysnena velkost?
Akoze Marsal nedava bomby, ale ja mam vysku 168, pod prsiami 68 a dal mi 330ml v pohode. MNe to staci, mam kosik vacsie Dcko

ythyl

tetunica,

kde si bola na konzultacii?Podla mna je to brutalne malo,baby tu riesia,ze 400ml malo a nie este pod 200ml:/podla mna urcite skus inde ist niekde na konzultaciu,skusila by som Cervena,aj ked sa tam dlhsie caka,ale on dava najvacsie implantaty sam od seba,cize vie odhadnut,kolko by sa do teba zmestilo:)

tetunica

All

Ahojte dneska som bola na konzultacii a bolo mi navrhnute 180ml pod zlazu. Mne sa to zda hrozne malo. A este k tomu pod zlazu ked skoro ziadnu nemam. Kvoli 180ml sa mi snad ani neoplati tu bolest podstupit a vyhodit tolke peniaze. Baby je tu niektora ktora ma takuto velkost?

deed

Marikamarika
Davaj si aj oscillo a vysoky davku cecka... Tusim skoro vsetky sme pred testami a opkou boli chore, adi to je aj stresom, vytlacaj pomarancovu stavu a oddychuj kym sa da :))

marikamarika

Slniecko

Ahojko mojka no co ako bolo na kontrole? Co to tvoje prsko, ale myslim ze dr ta upokoji s tou necitlivostou sa to upravi uvidis..a dakujem za podporu

Sashinka
Ahoj mojka aj tebe dakujem za radu, zacnem tlacit brokolicu a cviklu :) lebo nejak sa neviem toho nachpadnutia normalne zbavit..takze sa vytesuj z prsiek super tesim sa s tebou...jj ja uz to mam tiez za par tak uz sa neviem dockat, obcas ma chyti panika koli anesteze aoe zistovala som si vraj je to dobry q skuseny anesteziolog tak snad bude secko ok :)