Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Titten

olly-fa,

vyznam to ma, lebo jednak kazdy mohol ocumovat galerku bez zverejnenia vlastnych foto, co je v dnesnej dobe riziko a jednak tiez si vies kuknut, ktora baba mala rovnaku dosku,a lebo vytahane langose ako ides riesit ty.
Treba ale aj prispievat na forum, aby bolo jasne, ze nejde o nejakeho spekulanta, co foto stiahol a len ide ocumovat.
Pisem to tak natvrdo, ale snad je to pochopitelnejsie.
Autorka galerie ti potom posle pristupove udaje do galerky

Titten

Lenkalili podla mna mozes na par hodin.
Ono lekari sa lisia v tomto trosku. Cerven napr kazal 4tyzdne pooperacnu, potom cez den uz nepushupkovu povolil.

Marsal napr mne kazal plnych 6tyz nosit den aj noc vkuse. JA som ale bola operovana koncom maja a potom bolo take teplo, ze v niektorych letnych trikach mi trcala cez vystrih a nosila som sportovu podprdu miesto toho alebo aj normal cez den do prace. V noci pooperacnu. Par hodin po mesiaci hadam teda mozes

Lenkalili

olly-fa

Určite to má význam poslať foto pred op, posielali sme ju všetky aj tým pomôžeš do budúcna ostatným dievčatám aby si vedeli porovnať pre op aj po op...tiež sme baby ktore sme mali prsia o ničom ale pre porovnanie je to určite lepsie :)

Babiky po op mam jednu otazku!!!

Keď budem 4 týždne po opke, mohla by som si obliecť normálnu podprdu na pár hodín? Máme totižto jednu oslavu, obliekam si krásne obtiahnuté šaty, no v pooperačnej podprde vyzerajú tie prsia v šatách oničom. Čo myslíte mohla by som si zobrať nejakú normálnu nie push-upku?? Je to len na pár hodín. Môj dr. odporúčal 2mesiace nosiť pooperačnú. Ďakujem za názory.

olly-fa

Dakujem za odpoved,ale asi nema velmi vyznam posielat fotku prs kt.mam teraz :D tak sa do tej galerie dostanem az po op? Alebo su tam fotky aj pred aj po?

hostelica

podmienky su :

1.prispievať na fore
2.poslat foto prs bez tváre a
nezabudnut napisat svoj nick na galeria@zoznam.sk ...

olly-fa

Ahojte baby :-) Chcela by som sa opytat,ako sa dostanem do tej galerie? Som tu uplne nova a neviem sa tu este orientovat :-) Mna caka op 17.3. Uz sa neviem dockat,teraz pozeram po nete vsetky mozne videa a fotky a pred chvilou som narazila na tuto stranku... dakujem krasne.

olly-fa

Ahojte baby :-) Chcela by som sa opytat,ako sa dostanem do tej galerie? Som tu uplne nova a neviem sa tu este orientovat :-) Mna caka op 17.3. Uz sa neviem dockat,teraz pozeram po nete vsetky mozne videa a fotky a pred chvilou som narazila na tuto stranku... dakujem krasne.

Rebeca14

Ahojte,som tu celkom nová. Som mamou 2 detičiek.Už dávno snívam o krásnych prsiach,kedže tie moje sú po kojení v hroznom stave.Zatial som nebola na žiadnej konzultácii.Prezerám všetky kliniky a hlavne foto pred a po. Mám predstavu aké prsia by som chcela,ale netuším koĺko ml implantáty by to mali byť. Všimla som si ,že si tu píšete kto ma nové foto po operacii.To si aj ja môžem pozrieť? Ak áno ,tak kde? Možno by mi to pomohlo vo výbere.
Ďakujem za každú odpoveď.