Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tina691976

olly-fa
ja som ich objednávla tri týždne pred lebo som dva týždne nebola doma došla som len v piatok a to by som už nestihla tak je asi lepšie aj dopredu aj doktor sám povedal že sa može dačo stať zo zdravotných dovodou ale že inplantáty tam možu byť že je to vpohode a dakujem za podporu

olly-fa

Tina, Ja tiez okruhle to som zabudla napisat. No kazdopadne,este raz: Drzim palce nech to dopadne dobre a budem cakat,co napises. p.s. kolko pred op si si objednavala implantaty? Ja sa chystam teraz buduci tyzden.Tak dufam ze to nebude skoro,aby im to tam nezavadzalo 3 tyzdne. Pan doktor mi aj vravel ,kedy staci objednat,ale toto je jedna info ktora mi vyfucala z hlavy.

tina691976

olly-fa
ja má tie isté miery ako ty len som o 1cm nižšia a tiež 400ml a okruhle nechcela som ísť do večších už mám svoj vek 37 aby som nevyzerala príliš nafuknutá sama si to neviem velmi predstaviť ako to asi bude nechám sa prekvapiť dufam že pozitývne

olly-fa

tina691976 To verim ze uz je nervozita :-) Ja som zatial velka frajerka,ved mam este mesiac do,ale pride to aj na mna :D A aku velkost si ides davat? My sme sa dohodli na 400 ml. Mam 170 cm a 60 kg tak myslim ze to bude tak akurat. Ja nechcem zase neviem ake giganty.

tina691976

olly-fa
dakujem pekne napýšem den po okpke ako to dopadlo aj ja som mala sneho dobrý pocit bol velmi profesionálny poradil aj posrandoval a dufam aj ja v dobrý koniec a dobrý výsledok už nastal taká tá brušná nervozita ale to si skoro u každej ved už ma od toho delia len hodiny a nie dni

olly-fa

tina691976 Tak drzim palce,mohla by si potom napisat ako to dopadlo,ja mam z pana doktora velmi dobry pocit a moja znama kt. u neho bola ma velmi pekne prsia.tak dufam,ze to aj v nasich pripadoch takto dopadne.

Trinity Orion

yanka8
Ahoj.Ta jazva teraz je uz uplne super,bleducko ruzova,miestami uz aj uplne vyblednuta a tym,ze to je okolo bradavky,ju skoro vobec nevidiet,ked uplne vybledne,co podla mna trva aj tristvrte roka bude to zanedbatelne,netvrdim,ze by som, ju nemala radsej v ryhe,ale som spokojna,je to naozaj zanedbatelne,nemas sa vobec coho bat.