Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

Tinizmus

TAk ty budes asi trosku stíhlejsia, mne po tehotenstve ostal siroky obvod, nechapem, pre tehotenstvom som mala 75 a teraz 80cm.Tiez som zvedava co mi dr navrhne.Potom si napiseme :-)

katus1

cukricka

jej ty si zlata :-) uz sa tesim na tu fotku.Jasne , nepochybujem ze je dobry dr.Uz sa tesim na konzultaciu

juj baby skoda ze sa tak minieme :-( termíny mame po sebe kazda iny den

lauritania

predoperačne za mnou ! zajtra výsledky ! už len dufať aby boli dobre , lebo za posledne 2 roky - 3 opky a vždy so zlymi vysledkami .... ale verím že teraz budu lepšie !

lauritania

ythyl

skus si spomenuť na tie leiky na spanie :-) , chcem si dať predpísať aj tie ...kamoška po plastickej opke mi poradila lieky Adorma , na predpis ..

mimah

Doka
Ja som za konzultáciu zaplatila 150 eur,to sa vrati ked podstupis zakrok,vnutri som bola asi 7 minut,aj na kontroly ked som chodila max 5 min. prvy krat som bola pred 2 rokmi,to sa mi vstrebalo asi 90 % a 2 krat som bola pred rokom v decembri a to vidim ze prsia mam vacsie ako som mala pred zakrokmi,aj krajsie,ale velkosti podprseniek mam rovnake,len su plnsie ;-) ja vela cvicim,beham a uz sa mi po roku nezmensili,tal urcite skusim este aj tu nitru :-) ked priberiem,ale brusko mi uz trocha narastlo :-)len hnevaju ma tie jamy na stehnach,napis potom tak po mesiaci ako si na tom s prsiami aj celulitidou ;-)

doka

MIMAH,
mne robil tuminescenčnú,odobral mi 900ml-vrátil 250ml+250ml,ale neviem,či to nie je individuálne,hmmmm,tak prístup tvojho lekára za toľké peniaze-no neviem....Ja by som na tvojom mieste vyskúšala ešte raz-teda u Bakoša sa neplatí za konzultáciu-mne venoval 1 a pol hodiny prvý krát-čo sa týkalo silikonov a ked som doniesla predoperačne,tak daľšiu hodinu grátis,kým mi vysvetlil toto-ja som o vyplnení tukom vôbec nepočula,ale zatiať neľutujem-no uvidím,ale povedal mi,že časť sa určite vstrebe,preto som povedala,že pôjdem určite ešte raz do leta-hoc suseda dnes povedala,že waaaauw,nečakala až takú zmenu...
A ty si koľko po opke? Mení sa to ešte po tých 2 mesiacoch??
Ja sa len bojím,že ten efekt bude tak na rok,hoc mi tvrdí,že je to trvalé,pokiaľ nebudem rapídne chudnúť,tak neviem...Poteší ma každé tvoje info,alebo skúsenosť...:)

henka88

tina691976
:D v pohode, ja si z toho tiež radšej uťahujem, čo iné narobím. tak keď už, tak písk a nie iba puúch :D

mimah

Doka
Mna doktor vybavil ako z rychlika,ziadnu vatu som nemala,iba 1 den lebo mi to vytekalo, 2 tyzdne kompresne pradlo a bez podprsenky 2 mesiace. A aku metodu liposukcie pouziva :-)?

bittersweet

sandritta no dr.Mladek tusim rad 330:) ja idem k dr.Paliatkovi. tak som ozaj zvedava, ake to bude, teraz ma viac trapi, nech to v zdravi prezijem:)