Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

katus1

assaabloy

:-( tak mi prislo smutno z tvojho príspevku, uplne ta chapem.Kazda chceme mat krasne prsia a este ked si to clovek musi zaplatit, prejst bolestou taktiez aj tym , ze najdu sa aj nepriajníci ako si napisala.Verím ze vsetko sa vyriesi,verím ze dr ti nieco navrhne aby to bolo k tvojej spokojnosti.Strasne ti drzim palce

doka

Assabloy,

hlavu hore,určite sa to dá do poriadku,opravovali sa extrémnejšie "nepodarky" a nie takáto malina a okolie si nevšímaj,ako sa hovorí "kto sa smeje naposledy,ten sa smeje najlepšie "...

Luky2112

Assabloy
Dakujem :)
moja vsetko bude ok,to sa nejako vyriesi neboj,nebudem klamat je tam vidiet ten rozdiel ale aj tak ich mas pekne ;)

assaabloy

Luky1221
predoperacne 2tyzdne pred opkou aspon tak bolo povedane mne od dr.Cervena

....dievcata ako mi je luto, ze moje prsia su take ake su :( odpoved od lekara ohladom mojich prs este nemam ale verim tomu ze sa ozve :( ja odpoved mam zakazdym co sa pozriem na ne do zrkadla :( kolko som musela toho riesit pred opkou zo zahranicia..ked si len spomeniem a to som mala dobaveneho Cervena, ach boze... a tiez narazky, vycitky aj tych neprajnikov a aj mojich blizkych pred opkou, nenachadzam slov fakt.

doka

MIMAH,
tak to mi trošku odľahlo :),dúfam,že aj mne tam niečo ostane :)),ale ja verím,že áno-určite napíšem...ty si po lipo tiež mala stehy? ja to mám ešte prelepené,ale nedá mi to pokoj-tie jamky...tak len kukám a kukám...

olly-fa

Luky2112

Ahoj,mne povedal p.doktor ze 1 mesiac,ale to asi tiez povie kazdy inak,lebo ked som sa objednavala na predoperacne tak tam mi sestricka povedala ze to moze byt max 10 dni stare,tak som pre istotu volala p.doktorovi aby som sa uistila a potvrdil mi verziu s 1 mesiacom.

doka

LUKY 2112,
max.staré 2 týždne-aspoň mne tak povedal
LAURITIANA
super,tak sa drž :),dávaj pozor,aby si neochorela...