Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

simonab386

Ahojte baby,
tak aj ja som rozhodnuta ist na prsia:)
Citam vas tu uz tri dni, uz som na strane 60:))
Super forum a infosky. Vsetkym prajem rychle zotavenie a krasne prsia:)

wenushka

doka

Ahoj ako sa držíš? Nič nebolí? Chcem sa ta opýtať včera mi vyberal stehy, myslela som si že bude lepšie ale je horšie lebo ma bolia tie jazvy alebo lepšie povedané pália až ma jedna ruka bolí nad lakťom. Je to normálne?

Tina05

To som čítala na fóre, ale ohľadom zmenšovania pŕs, ktoré tiež prepláca poisťovňa, že len v štátnych. Ja som na operácii ešte nebola, ale budem mať implantát iba v jednom prsníku, pretože mám rozdiel vyše jedného čísla a väčšie prsia by som nechcela.

Zuzka.forum

Tina05 - jaj tak, dá sa to iba v štátnych zariadeniach, čiže súkromné kliniky sú mimo hru. A teda spokojná si s výsledkom operácie? Podarilo sa dorovnať asymetriu? Máš rôzne veľkosti implošov? Či ako ti to robili?

Tina05

Zuzka.forum

Čo sa týka preplácania operácií, ja som išla na konzultáciu od gynekologičky, s ktorou som riešila problém asymetrie a to, že by som si to chcela skúsiť dať preplatiť. Mne chirurg rovno povedal, že nemám od toho veľa čakať, ale že to môžme skúsiť, takže to tiež záleží od toho, či tam vôbec nejakú šancu chirurg videl. Taktiež operáciu preplácajú iba v štátnych zariadeniach. Je škoda, že si o tom nevedela skôr, aby si sa mohla na to už pred prvou plastikou opýtať, ale skús aj teraz, veď za to nič nedáš :)

Zuzka.forum

Tina05 - Ďakujem veľmi pekne za vyčerpávajúce odpovede. :) Kiež by som to vedela pred opkou - spĺňala som všetky tie podmienky, vlastne stále spĺňam, len neviem či je to možné vybaviť aj pre reoperáciou. Škoda, že možnosť preplatenia ZP nenavrhujú chirurgovia automaticky - veď peniaze im prídu tak či tak, chce to len viac ochoty, papierovania a ústretovosti voči pacientom..

Tina05

Zuzka.forum

Dôvera, a áno dôvod je asymetria. To potvrdenie od gynekologičky je na to, aby potvrdila, že tá asymetria nie je spôsobená nejakou zmenou hormónov, a že to nie je iba krátkodobý stav, ale je to vrodené. U psychológa ide zase o to, aby posúdil, či asymetria vplýva zle na tvoj psychický stav, a či ťa ovplyvňuje v bežnom živote. Potom som potrebovala ešte sono a chirurg píše posudok.

Zuzka.forum

Tina05 - dík, že si sa ozvala, takmer som to prehliadla. :) Chcela som sa len spýtať ohľadom toho preplatenia cez poisťovňu, že ktorá ZP ti to preplatila a z akého dôvodu? Stačila tá asymetria alebo aj iný zdrav.dôvod? A čo znamená to potvrdenie, že to nebolo spôsobené hormonálnymi zmenami? Že napr. to nebolo spôsobené tehotenstvami,či? A psychológ čo potvrdzoval?