Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nena1

Caute babule :-)
Dlhsie som tu nebola. Zuzka.forum mna operoval skvely doktorko Patrik Paulis. Niekto sa tu pytal na pozdvihnutie implantatu.... Vola sa to capsulorhaphy. Zosiva sa sval bud zo spodu, alebo zboku. Podla toho, ako to prso pada. To bol aj moj pripad. Ale to posudi lekar, ci je to vhodne na operaciu, alebo je to len nerovnost podprsnej ryhy a z implosom sa nic nedeje.
tomyum1
dakujeeem :-)

doka

Simonecqa,

opuch môže trvať aj 3 mesiace a hlavne pod pazuchou,nakoľko presne tento krajný sval sa naťahuje najviac,aby prekryl okraj implantátu :)

doka

Ahoj Zuzka.forum,

nepomôžem ti so všetkými odpovedami,ale aspoň s jednou-u Paulisa bola na reopka Nena1-kuk do galérie-urobil jej prekrásne prsia...

Laura_kraska

pasik

hej? Tak to zas kamoska bola u neho na nose a tiez velka spokojnost. Preto som sa rozhodla ze na prsia pojdem jedine k nemu. A robili ti aj tu 3D vizualizaciu? Co vidis ako to bude vyzerat po zakroku? Ze ci sa to naozaj zhoduje s realnym vysledkom, lebo mne to robili a vyzeralo to super :) :) :) tak dufam sa to aj splni :D. A ake maju izby? Bola si spokojna?

Zuzka.forum

Ahojte, potrebujem vašu pomoc!
1. Je tu niekto komu vrátil dr.peniaze za nevydarenú operáciu?
2. Je tu niekto koho operoval dr. Paulis (nesúvisí to s bodom 1., nie on ma operoval)
3. Je tu niekto komu sa podarilo vybaviť si preplatenie zákroku od poisťovni? Viem, že Tina05 o tom písala - prosím ozvi sa mi a aj ktokoľvek kto nechce písať na forum na moj mail: zuzka.forum@post.sk
Ďakujem a všetkým prajem úspešné liečenie a hlavne spokojnosť s dobrým výsledkom. :)

Simonecqa

ahojte baby. Ja som momentalne 6 tyzdnov po operacii. Mam 325 ml, okruhle mentor, vysoky profil pod sval. Bolest strasne neskutocna prvy tyden plny revu a bezmocnosti ze som sa nevedela postavit z postele. Vsimla som si ze mam este opuch na jednej strane akokeby hore ku pazuche kde je sval? Je vidiet rozdiel lebo druhu stranu az taku nemam. Mala niektora z vas nieco podobne? Dakujem