Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Nik.

Nena1

Prosim ta napis mi na mail: niki.priklerova@gmail.com
Zaujima ma tvoja reopka v CR..

A potrebujem moj problem riesit .. leibo celko som nespokojna.. kludne pozri galerku a napis svoj nazor:(

May888

Ahojte, tiez som sa rozhodla pre zvacsenie. Uz mam po prvej konzultacii. Moja vyska 170, vaha 50 kg. Navrhol mi Nagor, XF3 405. Vychodiskovy stav prsnikov 0. Mate niektora podobny pripad? A ako sa mozem dostat do galerky? Nech si viem urobit predstavu. Zatial tu citam forum a zacinam mat celkom schizu ci vobec ist :)))

Nena1

Zuzka.forum
takže sme sa nestretli :-( Ja som tam prišla o 15.00 hod.
Kontrolu s prsiami už nemam žiadnu, ale budem tam aj 16.3. Som dohodnutá aj na iné, ambulantné skrášlujuce zakroky :-D

Zuzka.forum

Nena1 - áno, 16.2. som tam bola ako posledná po 17tej, tak neviem či sme sa stretli. :) Oki, budem trpezlivá s tými jazvami, lebo k nim pribudnú aj ďalšie, tak nech nevyzerám jak po zásahu nožnicovorukého edwarda. :D Navrhol vertikálne rezy s rovnakými guľatými implošmi a s modeláciou obidvoch pŕs. Vraj by to takto riešil hneď na začiatku a podľa neho sú tie dve spodné jazvy ako aj okolo bradavky úplne zbytočné. To poteší. Preto som taká zdeptaná z toľkých jaziev. :( Zatiaľ komunikujeme cez maily, ale určite chcem ísť na ďalšiu konzultáciu. Ja si totižto stále vyčítam, že som sa pri prvom pokuse o tom viac neinformovala, druhýkrát tú chybu neurobím a budem sa donemoty pýtať a pýtať a pýtať a budem chcieť presne vidieť ako to bude vyzerať atď. Iste to poznáš, že človek je po prvom nezdare už opatrnejší. Takže takto. Ty tam teraz chodíš na kontroly? Kedy máš ďalšiu?

Nena1

Zuzka.forum
ak sa smiem opýtať, aké riešenie navrhol doktorko? Dohodli ste sa ešte aj na nejakej ďalšej konzultácii?

Nena1

Ahoj Zuzka.forum
Teraz som mieco vyse 2 mesiacov po opke. Prsia su stale pekne a zatial (klop,klop na drevo) sa nic nepokazilo ;-) Ak si mala konzultaciu teraz 16.2. mozno sme sa aj stretli :-) Drzim Ti palce, som presvedcena, ze budes urcite spokojna.
S jazvami si fakt nerob starosti. Tak uplne vyblednu niekedy az po roku. Ale URCITE vyblednu! Trpezlivost ;-)

Zuzka.forum

Ahoj Nena1 - áno, viem že teba operoval Dr.Paulis, čítala som všetky tvoje príspevky a aj vďaka nim som si vybavila konzultáciu práve u neho. :) Urobil na mňa skvelý dojem, zhodnotil moju prvú operáciu ako nevydarenú a navrhol mi riešenie, ktoré sa mi veľmi pozdávalo. Akurát si musím doriešiť finančnú aj pracovnú stránku, aby som mohla ísť na ďalšiu opku, takže najskôr na jeseň. A tebe sa ako darí? Stále spokojnosť? Dúfam, že aj s tými vyblednutými jazvami máš pravdu, lebo som takmer 5mesiacov po opke a tie moje sú dosť tmavobordové. :(
Díky Doka, obdivujem, že si dokázala pracovať druhý deň po opke, aj keď "len" na PC. Ja som bola prvé 4dni úplne nemohúca, ani posadiť som sa nevedela bez pomoci. Potom to už bolo lepšie a do práce som šla po 2týždnoch do kanclu, ale aj tak som stále "cítila" prsia a nebola ok, až po mesiaci. Tak sa drž, nech sa ti všetko dobre hojí.:)

pasik

Laura_kraska
hej hej tu vizualizaciu mi robili, zaplatila som si 35 eur a vyzeralo to super vymakane, presne take to aj mam :-). Izby maju 2 postelove, ciste, velmi pekne. a vies co bolo super ? ze maju kopec miesta na parkovanie, aj ked som isla vzdy na kontrolu, mala som kde zaparkovat co ja akoze fakt ocenujem. dokonca mi raz vybuchla opatrovatelka, tak som isla aj s malou, maju hore detsky kutik a problem bol vyrieseny :-). Uz sa teda tesim na ten nostek :-)) kludne mi napis ked budes chciet este nieco vediet.

Nena1

Nik.
ako povedal jeden americky plasticky chirurg "berte v uvahu, ze prsia su ako sestry a nie dvojicky" Asimetria byva aj v realnom zivote pred operaciou a preto moze byt aj po vlozeni implantatov. Je len otazkou, ci tu asimetriu je mozne zlepsit. Dekolt mas paradny, tak sa vytesuj a neries ;-)

Nena1

doka
dakujeeem ;-)
Zabudla som spomenut. Operovana som bola v Planej pri Marianskych Laznach v CR. Vsetky kontroly prebiehaju v BA, nakolko doktorko cca 1x v mesici pride na Sk skontrolovat si svoje krasne :-D pacientky. U mna dokazal opravit jednu velku katastrofu. Peniaze z prvej opky mi nikto nevratil, nakolko moje dusevne zdravie mi je prednejsie, ako sa s niekym sudit ;-)