Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

marry02

Ahoj, ja som dostala termín u dr.Červeňa o tri týždne, lebo im niekto vypadol. Inak by to bolo začiatkom júna. Takže vo štvrtok idem na to :)

anabelll

Ahojte kočky, prosím vás, ktorá z vás bola momentálne na konzultačke u dr. Červeňa v Banskej Bystrici? Potrebovala by som vedieť, koľko je čakačka na opku momentálne. Ďakujem.

Simonecqa

Ahojte zienky mam otazky- kedze mam silikony pod sval a ten sval bo zasivany dnu ma niekto skusenost ako keby som citila ze ma ten zovis boli?? Neviem to opisat nieje to jazva ktora ma boli ale akokeby dnu kde ten sval koncil kde bol zosity. Je to mozne? Pocit pichania akoby bodanie len na jednom jedinom mieste to pocitujem nikde inde. Som uz 10 tyzdnov po. Myslite ze je mozne ze sa mi roztvara vnutorne sitie?

silviklh

Čaute Čaute uz som tu nebola večnosť. Pozeram ze su tu skor nove tváre, pretože tie co uz mame silikóny, nepotrebujeme nic riesit,tak ako pred operáciou. Len som chcela povedať ze ja uz mam silikóny 4 roky,z toho uz dva roky kojim. Je tu niekto taký? Náhodou :)

Simonecqa

Ja som vela hladala na nete a referencie citala. Ja som bola objednana asi na 2 konzultacie v roznych klinikach ale ked som isla tam povedala som si ze som spokojna stym co mi povedali, vybrali atd. Hlavne nech ta detailne zmeraju a prines si foto ze co priblizne chces a nerozhodni sa hned o velkosti porozmyslaj su aj rozne stranke na nete ktore ukazuju ako zeny vyzeraju s roznymi typmi implantatov atd. Ja som nemala sajnu jake si mam dat- nechala som si poradit. Ale mne hned doktor povedal ze mi musi dat jednoznacne pod sval lebo som chuda. O bolesti az potom nebudem strasit:)