Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

LiluM3

Ahojte dievčatá,

chcem sa opýtať na Dr. Paliatku (klinika Frais). Máte niektorá skúsenosť, že ste mali zaplatené obe podprsenky k Nagorom (biela+čierna), a keď už ste mali dostať po 2 týždňoch tú čiernu, tak vám doktor povedal že sa super hojíte a druhú podprsenku nepotrebujete? Moja kolegynka tam bola v pondelok, už pred 2 týždňami mala dostať tú čiernu a doktor jej ju proste nechcel dať. čo s tým keď si ju zaplatila a podprda nikde? Mne ju dal bez problémov, tiež som sa dobre hojila. Nechápem... :-/ díky za odpovede :)

Romanka_1990

Mne robili prisia v institut zdravia a krasy Frais v Januari 2015 a bola som nadmerne spokojná s doktorom .... Skvely pristup od recepneho, cez konzultaciu az po zakrok a starostlivosti po zakroku. Urcite odprucam. Povodne som chcela 350 ml ale ukecal ma na 400 a vobec to nelutujem ze som si dala vedsie. Prsia su velke, pevne :) na cene sa dalo dohodnut tak isto a hlavne som necakala 2 mesiace na termin

Stefani

Simonecqa,
ja mam ten pocit vnutorneho pichania tiez, ale iba pri vacsej zatazi. Ja som po 2 mesiacoch bola lyzovat a prve 3 dni som sa palicami vobec nemohla odrazat ale postupne to pichanie bolo slabsie a slabsie az som si posledny den vsimla ze ruky pouzivam uz normalne. A po 9. tyzdni som zacala chodit na crossfit (individualne treningy) a postupne pooomalicky pridavam cviky s rukami, beh, skakanie a pichanie je stale slabsie. Dnes som po operacii presne 3 mesiace a zlepsuje sa to (dost).

Zuzka.forum

marek83 - Paulisa som si vybrala na základe referencií tuná, hoci ich bolo málo, no hlavne ma zaujala jeho stránka s individuálnym až umeleckým prístupom a napokon aj osobne na mňa urobil dojem. Prečítala som takmer celé fórum, väčšinou sa opakovali tie isté mená, no vždy sa našla nejaká nespokojnosť s ich prácou a taktiež nie každý dokáže byť aj "umelec", pretože vymodelovať z asymetrických ovisákov prsia je niečo celkom iné ako capnúť rovnaké imploše na plochú hruď a po mojom nezdare som už vééééľmi opatrná. Cena za moju reopku je 3550,- eur, pôvodná opka ma stála 3120,-eur. Termín ešte nemám, nakoľko čakám kedy začne operovať v BA (zatiaľ len v ČR), predpokladám niekedy na jeseň, plus ako sa doriešia financie..

marek83

Zuzka.forum Takže chystáš sa ne reopku? Dlho som tu nebola tak sa spýtam že prečo si si vybrala práve Dr. Paulisa to len pre info lebo ja chcem tiež nejak riešiť tie moje dodr.... prsia. Dakujem A ak som dobre pochopila tak nena1 bola tiež na reopke u neho? A kolko ti povedal že bude stáť reopka

anabelll

Tak to máš už ozaj za pár..každá isto stresovala..:)ale čaká ťa sexi leto..:)možem sa opýtať, akú ti vyrátal cenu?

marry02

anabelll:Je to možné, že robia aj soboty, neviem. Ale na konzultáciu som čakala dáke tri mesiace. Ďakujem, napíšem. Už mám riadne stresy z toho :)

anabelll

marry02 tak to si ma veľmi potešila, viacero kočiek, čo u neho boli, mi hovorili, že aj rok sa čaká..ale myslím, že som niekde čítala, že už operujú aj víkendy, takže je dosť možné, že to stíhajú rýchlejšie vďaka tomu...no držkám ti palce, nech to máš už za sebou a môžeš sa vytešovať :)..keď sa ti bude dať, hoď sem svoje dojmy pocity :)