Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

kudrnka

ahojte, chcem sa spýtať, má niekto ,,skúsenosti,, s kapsulárnou kontraktúrov..som 3,5 r. po operácii..a budem musieť ísť na ďaľšiu operáciu..pravý prsník kapsulárna kontraktúra, ľavý prsník intrakapsulárna ruptúra..

katika2580

Caute baby...som viac ako tri mesiace po opke a som veelmi spokojna :) operovali ma na bratislavskej klinike Frais a operaciu viedol p. doktor paliatka...nemaam ziadne vyhrady, az na to, ze som nedostala 2. pooperacnu podprsenku, ktoru som mala samozrejme zaplatenu (vraj som ju nedostala kvoli tomu, ze som ju nepotrebovala), ale to som uz neriesila, lebo som bola spokojna s vysledkom...keby som sa mala este raz rozhodnut, ci pojdem na zakrok, tak to urcite urobim, lebo sa teraz citim lepsie a splnil sa mi moj sen :) .. mam vysoky profil a 390 ml ..operaciu odporucam kazdej babe, ktora so svojim zovnajskom nie je spokojna..tak len do toho! :)

Baska27

Ahojte baby,

Mam otazocku na vas, zijem uz dlhsie v zahranici, a chcela by som si dat spravit u nas na Slovensku prsia a aj nos, pridem domov asi na mesiac tak dufam ze to stihnem vybavit.. ak je tu nejaka kocka to to riesila mimo SR tak by som fakt bola vdacna za nejake rady, zvazujem doktora Ocenasa v BB, citala som na neho dobre recenzie len neviem ci by mi spravil 2 opky naraz...a neviete ako dlho sa u neho caka?
diky za odpovede :D

adala

Môj chirurgia zvýšili svoje prsia, ale musím si kúpiť väčšie a preto prispôsobiť svoje vlastné plavky. Som si objednal z [url=www.dear-fashion.com] XL plavky.

Naa

Ahojte, mám za sebou konzultáciu na klinike Avelane u Mudr. Kováča. Všetko prebehlo super, zistila som cenu, veľkosť, značku, jednoducho všetko, čo potrebujem vedieť. Je to ale značná investícia, preto stále nie som vnútorne stále pevne rozhodnutá, či je to správna voľba. Chvíľami si poviem že ano, idem do toho, potom ma chytá panika. V mojom prípade by som išla z košíkov A na D. Tie čo ste po, neľudujete to? Bol to naozaj ten správny krok?