Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

veronika89_8

ja som mala v cene dokonca dve pooperacne podprsenky, ale keby som ich v cene nemala tak ani neviem kde by som ich mala zohanat

katika280

ahoj mirka_akrim moja vyska je 176 cm a vaha 67 kg... konecna cena vratane podprsenky, predoperacnych vysetreni, pobyte na klinike atd. bola 2777 eur.. nie je to maalo, ale radsej som si priplatila, kedze to nie je investicia len na nejaky 1 rok... :)

veronika89_8

ja som ju mala 6 tyzdnov, ale s vodou som moc neriskovala radsej. Skor to asi nechaj na jesen aj jazvy sa budu lepsie hojit ked ich nebudes musiet skryvat pred slnkom. Aj ked teraz je to leto vselijake, mala by si skusit konzultovat to s lekarom:)

NatalkaBS

to je fajn cena, a pooberacnu podprsenku ste mali ako dlho? lebo premyslam ci by som to nenechala az na jesen aby som si teraz mohla v klude uzivat slnko a vodu este

veronika89_8

Natalka mna to vyslo do 2500, ale to vratane pobytu v nemocnici, jedla a podobne. Ja som s cenou bola spokojna a s vysledkom ani nehovorim:)

veronika89_8

Zdenka som maximalne spokojna chirurg to urobil presne ako som chcela este som troskicku ubolena ale je to super neviem sa na seba vynadivat v zrkadle manzel sa mi uz smeje ale mne to nevadi a centrum plastickej a estetickej chirurgie mozem ln a len odporucit, este nikde som sa nestretla s takým milým personalom ako tam :)