Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

janas86

Baby kedy budem moct si dat saty bez podprdy?po kolko sa to da?som skoro 8 tyzdnov od opky a za 4 tyzdne idem ba svadbu a mam take saty ze musia byt bez podprdy tak neviem co robit.....asi si budem muset nove saty kupit co??mate niektora s tymto skusenosti??
Diky :-)

hostelica

Alenasis

Nie nakolko ja som nosila tie najvypchatejsie podprsenky push up a teraz to mam narovnaki ibaze mam stahujucu podprsenku a uz len 'svoj ' matros :-D a to uz oni nevedia nevidia mi pod saty hehe,možno v lete si niekto nieco všimne.okrem toho mam taky voľnejší sveter ale ako vravim tak ci tak je to narovnako

hostelica

Alenasis

Nie nakolko ja som nosila tie najvypchatejsie podprsenky push up a teraz to mam narovnaki ibaze mam stahujucu podprsenku a uz len 'svoj ' matros :-D a to uz oni nevedia nevidia mi pod saty hehe,možno v lete si niekto nieco všimne.okrem toho mam taky voľnejší sveter ale ako vravim tak ci tak je to narovnako

hostelica

Alenasis

Trošku este ale kazdym dnom je to lepšie, pomaličky sa hojím
:-)
Este som nebola,v pondelok mam ist,dufam ze lekár povie ze vsetko je ok