Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

misaela

cauko baby, pouzívali ste niektora na hojenie jaziev pod pazuchou biolampu?
a netlacila vas pooperacna podprda akurat na tu jazvu? mna to tam drochu drie a bojim sa aby sa mi pekne zahojila

Chiquilla

Nikuska124

Niki, kolko ml si si dala??? Kolko ta to cele vyslo? Kolko merias a vazis? Prepac za tolko otaazok. :) kludne mi mozes napisat na moj mail nickolecka@azet.sk

vlarka

Baby prajem pekný večer. čítam Vaše dialógy. Prosím napíšte v akom meste ste si ch dali robiť. Ja nad tým uvažujem, som z Banskobystrického kraja a nemám žiadnu vedomosť o dobrých chirurgoch. Ďakujem za pochopenie a odpovede.

nikuska124

Chiquilla

u Cervena sa caka dost dlho, ale oplati sa. Ja mam gulate eurosilikony, chcela som anatomicke ,ale on mi poradil ze tieto a som spokojna,len by som teraz chcela asi vacsie :)

Lucia3110

ronie, tomasova
super, krasne :)

angie
mne priatel umyval vlasy, ja som sa predklonila nad vanu a tak..ale asi len 2x, potom som to uz zvladla sama :) ako sa inak citis? neboj, ja som tiez chodila zhrbena, vobec sa mi nedalo vystriet..

tomasova

angie
cicka aj ja som bola ako balon nafuknuta a skoro doteraz som chodila zhrbena,nejako ma to este tahalo..ale uz sa tako davam do formy..sprchujem sa uz,a hned prelepujem...ja som sa kukla uz na klinike,proste som ich chcela vidiet a potom som ich okukavala kazdy den...a ked sa vystries tak vylezu aj kozy neboj,mne sa zdali asi aj preto male,ale aj sval uz asi povoluje tak su akoby vecsie..som rada.a vlasy som umyvala tak ze som si sadla na stolicku pred vanu,predklonila hlavu a segra mi narychlo umyla..ja idem v utorok na stehy.