Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Lucia83

Skoricka
Cica to som chcela ze my este nebudeme moct nosit kosticovu. Najskor budeme nosit nevystuzenu bezkosticovu a potom az neskor kosticove, lebo ti mozu zdeformovat silikon. Aspon tak mi to hovorili kamosky a aj baby tu na fore aj dr tusim mi to hovoril. Lebo si pisala ze si kupila tu kosticovu. Ja som dnes bola v obchode taku zhanat a nasla som kraaasnu cipkovu , nevystuzenu, bezkosticovu, mali aj dcko kosik. Ale bol mi brutal velky obvod. Bola sice dcko ale mala by som ju tak na polku ale nevadilo bol to taky trojuholnikovy strih. Ani mna uz nic neboli len teda rano este je to take , ze sa musim rozhybat a potom fungovat. Uz spavas na boku? Ja som to dnes skusila a pohoda , len som citala ze 5 tyzdnov sa nema tak spat.

misaela

inak baby, preco vlastne treba zacat mesiac po opke nosit na chvilu aj podprdu s kosticami. aby sa prsia posunuli viac k sebe?

rita149

bimbi

ja som bola v parnych tam je cca. 46stupňou a vo finskej 100 tak som sa bala,
ale na buduce idem, ked viem že mozem.
infra sa bojim , lebo to prehrieva nejak hlbkovo.

bimbi

Misaela
Kludne povol hacik hore aj ja som povolila a ako postupne opuchali tak som dala na tesnejsie..
Lilabmw
Moj nazor: ak ti je teraz malo, nos push upky.. Ked si das teraz 550 a porodis, budes kojit, tak potom pojdes bud do extremnej velkosti alebo na modelaciu.. a nikdy nevies, ci nebude babo aj o rok, darmo planujes, ze o 5rokov.. Aspon ja mam taku skusenost, ze plany mam a zivot to zariadi inac.. Ale tak chapem ta, ze nevies vydrzat a chces hned, ja som tiez taka, ale v tomto by som pockala
Ritus
Ja som bola vo finskej a v pohode, doinfra sa bojim, ale bola som s kamoskou, ked ja som este silikony nemala a ona ano a nic nehovorila, normalne v pohode.. Tak neviem, ale vraj sa nema infra..

misaela

bimbi
dik, tak sa na to vrhnem po veceroch. tu gazu si tam daval a rozmyslala som aj ze si na pleciach povolim podprdu o jeden hacik ale ja som taky posera a bojim sa aby som nieco nepokazila :)

lilabmw
ak nemas dusu na mieste tak chod do toho, len si nechaj rezervu na pripadne dalsie zvecsovanie po kojeni ak planujes deti :)

rita149

baby
chodite saunovat?
mi sme boli z frajerom v Tatrach cez víkend .
Chodiala som len na parne sauny,
Bola tam aj finska a infra sauna ale bala som sa
mate skusenost?
chodite? može sa?

lilabmw

baby stale vaham co mam spravit ci teraz mam ist na reopku alebo pockat?Ale ja sa bojim ze sa mi nechce cakat chcela by som väcsie aspon tie 550ky a budem spokojna ,uz väcsie by mi urcite zavadzali :-) poradte mi.......prosiiimm

bimbi

Misaela
Biolampa je fajn, urcite ju pouzivaj ak mas moznost, len treba viackrat za den a dlhsiu dobu.. na tom som ja stroskotala, prestalo ma to bavit.. Ak tak tlaci podprda, tak si tam podloz sterilne stvorce aby ta to tak netlacilo