Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

skoricka
dakujem cicka,zacinaju sa uz formovat aj ked na lavom mam este opuch..mne este stale tak tvrdnu ale boles je uz minimalna...ale este trochu vyzeraju ako anatomy...a ty ich mas uz krasne gulate,nadhera...a pocuj ty mas aku tu tvrdost silikonu??ja mam 1,vraj to su mekke.a odfot tu novu podprdu nech ju vidime...

Chiquilla

nikuska124
dakujem. A chcela som sa opytat u tuho Cervena sa dlho caka na termin? lebo ja by som v marci chcela ist. a este som sa chcela opytat, mas kulate alebo tie anatomicke? a znacka mentor je fajn?

Monitaaa

eelle
ja som po modelacii a zvacseni mala do prvej kontroly leukoplasty + bandaz z elastickeho obvazu do prvej kontroly - 4-5 dni a az potom mi dali podprsenku. Inač ta bandaz bola skvela, drzala prsia maximalne ovela lepsie ako podprsenku a prve dni ked mi ju dali dole mi aj dost chybala :D necitila som sa tak bezpečne bez nej :D aaaaale ako stale plati, kazdy lekar, kazdy zakrokk, iny postup....

skoricka

Lucka

Ahoj moja :) no uz su ovela gulatejsie, uz nevyzeraju ako anatomicke :D Vobec nemam ziadne bolesti, su ako moje, aj uplne makke az mi to vadi :D Pozeram, ze taky blby rozmer fotiek mi nahodilo, neviem preco :/ A dneska som si kupila svoju prvu podpiru v Tescu :D inac vrelo odporucam Tesco! Lebo tam maju krasne, lacne a kvalitne podpiry a aj znackove...Som si kupila cisto bielu, s kosticami za 11 eur a velkost 80 D...presna mi je. Uz ma strasne kare ju nosit, ale este do stredy vydrzim v pooperacnej a potom koniec! :) Ty ako? Tebe sa tiez krasne usadili uz :) Podpiry si bola kukat?

Lucia83

Skoricka
Zlatik ty ake ich mas velikanske. Parada. A uz su uplne gulate tusim. Vsak?? Drahy je hotovy urcite. Uz je dobre? Uz neboli to jedno? Ja uz pohoda, len ich mam tak suche brutal, teraz som ich mastila vazelinou. A co podprdy uz si bola mrknut?

Lucia83

Eelle
Budes ju mat uz na sebe ked sa prebudis po narkoze. Nosi sa tk cca4-5 tyzdnou, ale aj viac, ako budes ty citit ze ti je pohodlne. Baby ju nosia aj dlhsie na spanie. A nemam prsia upravovane tusim si sa to pytala, len som ti zabudla odpisat.

eelle

baby prosim vas tu pooperacnu podprdu budem mat odkedy? ked budem odchadzat tak budem este v obvazoch alebo uz budem v nej?? ako to je ?? a ona sa kolko musi nosit? viem ze je to individualne ale priblizne.. dakujem

lilabmw

superdiva

nadhernu mas tu pusinku :-) pocuj moja ake si mala pery pred?Ja sa bojim len aby som ich nemala zasa moc velke:-)