Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

toryka

nikuska

a mas ju velku?? ale na pravej strane nemas nic, len normalnu priehlbinku ako pred ze? zatial este nevolaj, ja tam idem zajtra a popytam sa na to. len dufam ze tam uz nebudem musiat ist viac krat, ked to mam tak daleko :/

tomyum1

Lucka83
Ahoj zlatino, nejak nestiham sem pisat, citam skoro kazdy den vecer ked mam trosku klud...
Kozy uz tak neriesim, zdaju sa mi sice dost male (napriek tomu mam problem kupit podprdu, 70C mala a 70D vacsina ma take tiez asi male resp dole uzke kosiky ze kostica ma tlaci). Nasla som doma staru VS velkost 32DD a ta mi je dobra lebo kostica na spodu je siroka ze je uplne cela pod prsnikom a v tej sa citim pohodlne, nic netlaci. Podla tejto som objednala nejake. Ci sa to oplati - asi nie kvoli clu a dph, ale kedze u nas nic neni co by sedelo a na holo chodit nechcem, nemam na vyber... VS uz otvorila pobosku aj v Londyne na Bond street, kto ma cestu do UK...
Jazvy su ok, lepsie nez tie prve vzhladovo. Este trosku musia vyblednut.
Velkostou prsia uplne rovnake nie su, ci to vidno zavisi od svetla ako sa na ne pozeras, a ako pozorne, kamosky aj muz povedali ze keby som na to neupozornila si to nevsimnu a je to zanedbatelny rozdiel a ked s tym pojdem za dokim vysmeje ma. Tak pockam do kontroly vo februari (v januari ich opalim na dovolenke) a uvidim ako sa dovtedy usadia. To uz zacnem chodit do prace po MD tak nebudem mat cas zaoberat sa prkotinami. Mozem byt rada ze nemam nejaky zapal alebo kapsulu alebo co... Asi tak :-)
Ty ako spokojna secko super?

Kim

Babulky

vcera som bola na kavicke s jednou holkou, postavickou je stihla ma max 60 kg, zaklad mala nejake 1,5-2ky a doki jej dal 445 ml anatomy, pod satami ktore na sebe mala vyzerali take trojky, nic velke, uplne normalne, nik by si nevsimol, ze ma kozeny!!

... len ja som nechcela vobec verit, ze ma 445, lebo mi pripadali dost maleee! a tak som zacala pochybovat o svojich, uz sa mi mali i 515 a to ich este ani nemam hi-hi;)

no ja fakt neviem, velmi zalezi od postavy...na niekom sa zdaju
dost a na niekom by to znieslo i viac 8-)

Kim

olivka21

ciao mici, prepac, vytratila som sa na chvilku;), sice som nepisala, ale sledujem;) vas babulky:)))

... ach jaajj, s tym satnikom to mas pravdu, ja by som kludne aj
575 dala len keby som vedela ako by na mne vyzerali ehm
vobec si to neviem predstavit:D

babulky sue33 & comp

vidim, ze sa tesite, ze vam dal doki vacsie,i napriek tomu predpokladam, ze cochvila (casom)vam bude i tak malo:D)))

Rozalka

seu33

a aký profil máš, ja extra stredný profil, tak mi vysvetloval doki, to je medzi stredným a vysokým, ale bližšie ku strednému..

Rozalka

Sue33
musíš ich mať väčšie aspoň teoreticky, mala si väčší základ ako ja, nie oveľa ale mala, potom máš viac ml, pozri projekciu, ja mám 5,6..

sue33

rozalka
ja som si tie 370ml dala poslat aj na klinku. Este pred operaciou som ho prehovarala, nech mi da tie mensie. Vdaka, ze ma nepocuval.

tamiz

Sue33

tak to sme na tom skoro rovnako, ja mám 168cm a 56 kg, pod 72cm a cez 84 cm. Doktorko povedal, ze vraj s tymi implantátmi budem mať cez 92 cm..Keď máš teraz 96, tak to by asi tak aj zodpovedalo....som zvedavá na foto. Ty si bola u koho?