Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

Angie77
už čakám na tú tvoju fotku... na boku spinkáš, joj ako dobre, ja som pravdupovediac ani neskúšala, ja som posera inak.

zajacik_006

angie77
ja som už po opke dva roky a ani ich nevnímam ako robené silikonové prsia,ale ako úplne moje prirodzené. A som rada,že som sa odhodlala ísť na opku,vôbec to neľutujem,tak čakateľky šup,šup do toho splniť si svoj malý,veľky sen.

tomasova

angie
zeby som bola preto spuchnuta ze si ich stale ocumujem??????????????????ja by som asi nevydrzala...a mne to teda diki nepovedal ze nekukat..

angie77

tomasova

no samo ma to už pustilo nabok, neviem aj ja som ostala prekvapená že tak skoro,ale leží sa mi tak dobre, nič ma nebolí ani netlačí,dnes som 12 dní po opke.
..no ja počúvam nášho doktorka, aby som tú podprdu neotvárala do dalšej kontroly, aby tam bol vytvorený neustály tlak a tým pádom sa nespraví taký velký opuch vraj.

tomasova

angie
tak cica ty uz skusas na buku??to ja som sa este neodvazila tak skusit spat.zda sa mi to skoro...a co sa na ne nekuknes??bojis???tych par sekund ti nemoze nijako ublizit...

angie77

zajacik_006

ďakujem si naše zlatíčko, že tak rýchlo reaguješ :)..tak idem skúsit ešte raz poslať
...a ty sa nám máš inak ako? ako sa Ti žije už po dlhšom čase s prsíčkami? ty si s nimi už asi úplne prepojená však?

angie77

Rozalka

ďakujem moja, som v poriadku, sa teším v utorok na kontrolu a že sa už budem môct konečne osprchovat :) bolesti sú už menšie, dokonca sa mi dá už poležkávat aj na boku...nie je to skoro? :)zdajú sa mi aj odpuchnuté, to bude asi tým že vôbec nerozopínam tú podprsenku ani na chvílku ako doktorko povedal a potom ten opuch sa nemá kde vytvorit, lebo je tam stály tlak na ne :)

Tomaska

moja cica neboj sa..všetko bude v poriadku, prsíčka máš už krásne a aj ten opuch ustúpi uvidíš...tie podprdy sú inak úžasné, aké je to super, že máme už aj my čo do nich vložiť však? už sa aj ja teším na nákupy :)

zajacik_006

angie77
nie,nič mi od teba neprišlo.Snažím sa vždy,čo najsôr nahodiť všetky fotky. Tak skús ich poslať ešte raz:-)))

Zuleko

ewel
ja pozerám tvoje foto dookola a ja vôbec nemám tie prsia oveľa väčšie od teba.Veď ty máš tiež fotku v takej modrej podprsenke z New Yorkeru a ja tiež a podľa mňa v nej máme prsia rovnaké.Len môžno na mne to inak vyzerá kôli tomu, že mám málo pod prsiami a mám úzky hrudník.Držím ti palce,všetko dobre zváž a ak plánuješ mať ešte deti a nechceš mať zdravotné problémy cez 700ml určite nechoď to je už hazard zo zdravím.Ja som bohu vdačná,že druhá op dopadla tak skvelo.

Inak tá Plačková je strašná trapka:D Donedávna snívala o guliach 700ml,a teraz zrazu sa musí pretekať s Minárikovou,lebo Mináriková ma 900 tak ona na just si musela dať aspoň 950:-)))Haha strašne vtipná ja,inak sa čudujem jej rodičom,že jej nestrelia cez ústa dve,že takto vedome podstupuje už tretí krát riziko a to má 21,len aby sa o nej písalo,že ich má najväčšie.Ale vlastne jej to je asi úplne jedno,že s takými obrovskými prsiami bude mať po pár rokoch problémy a potom bude nariekať....Vlastne, keď tak rozmýšľam, aj mojej mamke sa čudujem,že mi jednú nestrelila:-)))))