Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

fufu

mravcadlo1
aj mna to čaká v septembri u červena. Idem aj na prsia aj na brucho. Ty ideš ku komu? budem na teba myslieť, brucho vraj až tak nebolí

angie77

tomasova, Rozalka

juj jasné, že som spokojná, pre mňa všetko lepšie než to čo tam bolo pred tým, bála som sa, že tých 370 ml bude málo, ale teraz vidím, že akurát aj ked ešte odpuchnú :)
aj ked už čosi odpuchli lebo cez prsia som mala tesne po opke 94 teraz mám už iba 92 a ešte čosi pojde určite dole, ale nevadí.Pred opkou som mala 82-84 , no aký rozdiel :)))

nadranka

aj ty ich máš super, si úplne chudunká, ked sa zahoja velmi na tebe vyniknú :)

TARA_

kvet11
neviem, ci ja som nieco take necitala na ich stranke ...
Ja mam zatial len konzultaciu, nebudem si ani na nej zjednavat este termin opky, lebo za I. sa musim este podohadovat s ostatnymi co mi budu pomahat, kedy by im to vyhovovalo a za II. asi este pojdem na jednu konzultaciu.

Baby, co mate rez pazuchou - po akej dobe ste mohli pouzivat deodorant, aj ste sa holili? Toto si neviem dobre predstavit ... predsa je tam ta jazva.

TARA_

Sue33
no urcite si im aj tak dala vela lasky. A aspon si sa snazila. Viem, ze mnoho zien ma s tym problem, ja som preto vdacna, ze mne sa to podarilo celkom bez problemov.