Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

tomasova

Ďakujem, ty ich máš tiež úplne super. Aký máš profil? Lebo sú také dosť prirodzené. Myslím, že v lete si ich každá z nás užije :-))

tomasova

danielita
80-D...aj C mi je ako ktora dobra ale uz mi trcia trochu bradavky...este som ich vela neskusala a asi to D..

Rozalka

baby

nemala som doteraz čas na čítanie príspevkov, len čítam a sledujem tie aktuálne. Predvčerom večer ani neviem ako ma napadlo, ale začala som ťukať strany od 300 a hore, až tak som sa začítala že do rána 3tej som čítala a čítala..
Ani neviem čo mám napísať, ale niektoré z nás by mohli dostať aj nobelovu cenu za to čím prešli... jankamichal, vladka19, ja som normálne slzy mala na krajíčku, lebo fotky sú fotky ale pocity sú už niečo iné... fakt skláňam dole klobúk predtýmito ženami a prajem im všetko dobré, aby boli z nových prs spokojné a hlavne zdravé!!! normálne som mala potrebu sa pomodliť a nie som bohvie aká veriaca... ale nedalo mi za nás všetky.... Musela som to tu napísať.

angie77

Rozalka

no nespinkám na boku celú noc, ale ked ma už velmi bolí chrbát tak sa pretočím na bok a nevadí mi to:)
ale aj aj som posera :))

no neviem či fotka dôjde do galerky , asi mi blbne mail či čo, skúšala som ešte raz poslat zajačikovi, ale aj ten prvý krát mi napísalo že správa odoslaná a tak neviem kde sa stratila :)

angie77

tomasova

jaj to neviem cica moja čím to je,každý doktor vraví inak a Očenáš je taký prísnejší v tomto :)

neboj bude to dobre a budš ich mat krááásne :)