Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nadranka

misaeala

Ja ju nosim este nonstop, len ked ju periem tak mam kosticovu, ale na noc uz musi byt sucha. A niekedy v praci mam pooperacnu ked mi ju nevidno, ale normalne uz s tou kosticovou na den fungujem. Aj mne dr. to iste povedal a bolo mi ho treba, lavy prsnik horsi odpucha.

sue33

acerka8
nie, dokonca ani cez tricko, len tie prsia idu tak nepekne do bokov. Su take neforemne. Ale da sa to v pohode schovat.

sue33

tara
ja som pred opkou mala take slabe 2-ky. Mam dve deti a pred tehotenstvom som mala pekne 3-ky. S kojenim to bolo utrpenie strasne som chcela kojit , no vraj mam nefunkcnu mliecnu zlazu. Tak velmi som mojim bambulkam chcela dopriat mamin prsnik az mi zacala namiesto mlieka striekat krv. Tak sa mi aj vpacila ta bradavka co mam prelepenu a bolo po kojeni. Mala ma uz 9 rokov a este teraz mi je to luto:(( Som spokojna, len este si potrebuju sadnut, pretoze jeden mi ide trosku do boku a mam na nom aj opuch. Inak je to super pocit, velmi sa tesim.

misaela

nadranka

a chodis pocas dna aj bez podprdy na hodku-dve?
lebo ja si ju davam dole kazdy den na chvilu aby si oddychli a trochu sa vyvetrali, ale bojim sa na dlho, aby som nieco nepokazila
a kolko ten pas musis nosit? mne ho tiez kazal doniest na dalsiu kontrolu,že ak bude este treba

TARA_

sue33
take D-cko som si aj ja predstavovala, to som mala ked som kojila a boli dost velke. Ty si kojila? Aku velkost si nosila pred opkou?
Pekne su, musis byt spokojna :)

TARA_

sue33
ty mas prosim ta 450ml? Lebo to neviem dobre precitat? Zda sa mi, ze mame podobny zaklad a myslela som si, ze tolko ml by mi urobilo vacsie prsia. Som si myslela, ze max. 400 ml, ale u teba vidim, ze je to ok :)

sue33

acerka8
ja to riesim tak ze nosim satky a sale. nikto si to zatial nevsimol, len na zaciatku som chodila jak robokop, tak som to maskovala tak , ze mam problem s chrbticou:)

nadranka

misaela

Ja som 6 tyzdnov po. Volnejsia mi bola tak asi po 3-ch tyzdnoch. Ale dlho som mala prsia citlive, aj bradavky. Mna nastastie nic neboli. Len dr. mi po mesiaci nakazal ten stahovaci pas nosit na noc, nakriz.