Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lenka19796

lilabmw
nie neopadli mi po kojeni ani niesu vobec vytahane len tym pribratim a schudnutim sa mi urobili na prsiach take vrubky a je to dost viditelne..takze chodim az po krky zakryta..pred 14 rokmi som si davala okruhle vobe neviem znacku ,robili mi ich v martine ale tam by som uz nesla.nemam ziadny zaznam o opke ani o type implantatov..ale v tej euforii pred 14 rokmi ma to ani nenapadlo sa k tomu nejako vyjadrovat..takze sa chystam do LV a uvidime. chcem anatomicke ,teraz mam take 3 plnsie ale urcite aspon o ciselko vacsie...

lilabmw

lenka19796

vies co velmi spokojna so vsetkym naozaj aj lekari sestricky pobyt opka .Pekna klinika to je.Ja mam mentory a som s nimi spokojna velmi len by som brala este väcsie ale ktora nie.Ake si si davala pred 14 rokmi?JA mam okruhle a zalezi ako vyzerajut tvoje prska ti odporuci ale pravdepodobne anatomy.A velkost to zalezi aj to co chces ty a ako mas natiahnutu vykojenu kozu.Aj ty po kojeni nejako padli?Hod foto nech vidime ako to vyzera teraz po kojeni so silikonmi este pred 14 rokmi :-)

lenka19796

lilabmw
dakujem kocky..a ako si spokojna s levicami ..a akej znacky si si davala implantaty.ja mam operaciu az za mesiac este neviem ake si idem davat ,teda vymienat stare (uz mam asi 14 rokov silikony) ale po dietati,kojeni a pribrala som 30 kil pri tehot a behom prvych 6 mesiacov po porode schudla 35kg..takze potrebuju surne vymenit.ja by som chcela urcite anatomicke. poradte kazda rada ma posunie o krocik blizsie k nejakemu rozhodnutiu

lilabmw

Kim

ake budes mat nakoniec?uz sa tesim asi co?Mas naco ja som sa tiez viac tesila ako sa bala len som to chcela mat uz za sebou :-)

lilabmw

lenka19796

ja som bola v LV Mediklinik u Ocenasa.A co sa tyka galerky odfot prsicka teraz pred a posli spolu s tvojim ickom zajacikovi galeria@zoznam.sk a ona ti potom poslem link na galerku spolu s heslom.

Zuleko

Lenka aby si si mohla pozerat galeriu musis zaslat fotku tvojich prs bez hlavy na galeria@zoznam.sk,nezabudni uviest nick aky pouzivas tu na fore.

mahulienka

Kim
moja kde si sa vytratila? No, co ako sa citis 10-teho je uz cochvila tu, myslim na teba:))budem ti drzat moc moc palce...

lenka19796

ahojte dievcata,poradte mi prosim ako sa dostat do galerky a kuknut foto..ja tu nic take nevidim ,neviem ako sa tam dostat.dakujem
nechysta sa niektora alebo nebola niektora z Vas na prsicka v Leviciach??????????????????????????????????????

lilabmw

zeny co sa tyka galerky sak aj tak väcsinou tie co sme aktivne tu su na prvych 12 stranach takze to neni az tolko listovania ,ja napr.uz viem ked niekoho hladam aj na akej strane je :-) Tolko som predtym tu galerku studovala ze az :-) a mozno to je v stadiu riesenia a zajacik ju tam da zase :-)

lilabmw

ewel007

ewelka moja neries nasilu Mentory su aj ine dobre a väcsie rozmery mam.Mentory maju projekcie male aj pri vysokom su ovela mensie ako u ostatnych ale su zase sirsie no.Tak skus Nagor je tusim anglicka znacka NAgor alebo aj dost pouzivana ES.Je pravda ze su mentory mäkksie ako ine ale neviem ES som este nedrzala tak neviem :-)s akymi znackami robi tvoj Dr.?