Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

TARA_

olivka21
vsimla som si, ze viacero bab tu kojilo a ma gulate. Ja by som tiez chcela take, buduci tyden mam konzultaciu, tak uvidim, co mi povie. Tebe vyslovene povedal, ze by ti to robilo dvojite prso?

february

ivava

moja tak si sa dočkala, od leta to rýchlo ubehlo a tebe sa vtedy zdalo, že sa nedočkáš :)
Tak Ti moc držím palce, dobre sa vybuvkaj a drž sa zajtra, nech už sa zabudíš ako prsatica...budem na teba myslieť, veľa šťastia!

cicimici

ivava

drzkaj sa zajtra moje zlate moc moc na teba budem mysliet a drzat palce hlavne nech su bolestu po co najmensie..drzkaj sa babulka a ozvi sa nam..xxx

campa

Olivka 21

Ja si myslím že ako kolvek sa rozhodnes tak budeš mať krásne prsia, tie 515ml neviem sa už viac približujú k E, to sú skoro päťky.

ivava

Tobian
tak dufam, ze mi nic nechyba...ved nic take ani nepotrebujem hlavne su vysledky vysetreni a peniaze nie???a mam aj uterak koselu ustnu vodu papuce piskotky a colu...este nieco???ja neviem...ach jaj neboj ozvem sa hned ako to bude mozne...

olivka21

Campa
Kedze mam vykojene prsia,musi mi dat anatomicke,aby som nemalazzv.dvojie prso.... stale vaham medzi velkostami,stacili by mozmo tie mensie

olivka21

Campa
Kedze mam vykojene prsia,musi mi dat anatomicke,aby som nemalazzv.dvojie prso.... stale vaham medzi velkostami,stacili by mozmo tie mensie

tobian

ivava
drzim ti velmi palce na zajtra a dufam ze sa rychlo ozves po opke,neboj vsetko bude dobre budes spokojna tak sa tes a mysli len to ako to bude potom super.
Uz si pobalena,nic ti nechyba?

campa

Ivana

Neboj sa všetko dobre dopadne, aj ako by som chcela biť na tvojom mieste že by má operovali už zajtra.Tešíme sa spolu s tebou a prajem rychle zotavenie.