Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zuleko

Elle pi vela zazvoroveho caju a ako ti aj monita vravela med a pretlaceny cesnak,plus kloktat a urcite budes ok!;)

eelle

Bimbi

Volala som dnes na kliniku uz s tym ze to idem zrusit ze to presuniem na februar, ale sestricka mi povedala ze nech sa liecim ze mam prijst a ze uvidime:))) takze sa tesim, lebo ja mam krv v poriadku aj vsetko vlastne... Mam spravene sono, ekg, krv mi brala moja lekarka, ale ja stale neviem co je to ro interne vysetrenie :/ ja som nebola u ziadneho internistu ani neviem co je to za lekara, viete mi s tym poradit??

bimbi

Acerka, Eelle
Mna tiez bolelo hrdlo pred opkou, aj ked som bola u internistu a nic nepovedal, v den opky som trpla, ze mi kuknu do hrdla a poslu domov, ale ani nepozreli a isla som.. Asi je dolezite, ci su zapalove hodnoty v krvi zvysene, lebo ked je to len nejaka lahka virozka je to ine ako hnisava angina :) leukocyty pri odberoch mate v norme? internista nic nehovoril na krvny obraz? Ked nie tak si myslim, ze je to ok..

lilabmw

lenka19796

ten den co ma operovali tam a tu noc a potom domov.A vyslo ma to cele okruhle 2632 tak nejak plus minu par eur.Ale anatomy su drahsie tam sa ta cena aj na 2800 moze vysplhat kukni si na nete maju cennik Mediklinik.

lenka19796

nie este som nemala konzultaciu az 4 januara,zijem v zahranici tak to mam vsetko dohodnute len cez mail a teleefonicky..a ak sa ta mozem opytat kolko ta to vyslo cenovo??

lilabmw

lenka19796

vies predoperacne mi robili na klinike tusim 66eur alebo tak nejak som platila.A fajcit?no niekde som citala ze aspont tyzdne pred by si nemala ale podla mna take silne fajciarky by to aj tak nevydrzali si myslim ze aspon den dva pred by si nemala no ale to uz je na tebe.No uvidis a ty si s Dr.este nemala konzultaciu ze ake ti da ci ako?

lenka19796

lilabmw
este som sa ta chcela opytat ..ako to bolo na operacii.kolko si bola na klinike. a vysetrenia predoperacne ti robili tam?? ja si budem davat vsetky vysetrenia cez nich .dakujem za odpoved