Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

lilabmw

Sparkinka

ja som tusim po 3 tyzdnoch isla do solarka ale samozrejme jazvy prelepovat bez toho ani na krok :-) pekne opalenie

kvet11

acerka8

mojko vôbec netuším že prečo ja som to len začula ako sa sestričky o tom bavia ako som čakala kým mi prídu zobrať krv a nejak ma to ani nenapadlo sa spýtať že prečo tak ti bližšie ani neporadím...

baby inak čo tu píšete o tej lište ja som aká blbá v živote som si tu lištu nevšimla a pozerala som galerku tak ako to vy teraz hovoríte že po stranách kým som sa k niekomu dopracovala ja som aká trubka :DDD sa smejem sama na sebe :))) ja vždy taká žhavá že som ju aj prehliadla :))

misaela

baby co vas boli hrdlo, skuste sprej do hrdla JOX, je hnusny ale mne pomohol a samozrejme kloktanie slanej vody, brrr

Monitaaa

FUHA tak to je masaker, asi by bolo lepsie pri pridavani novych fotiek napisat cca na ktorej strane to je, lebo prechadzat stale kazdu stranu a hladat je na nervy, to sa nikomu asi nebude stale chciet

angie77

Monitaaa

noooo,zmizla nám v galerke tá lišta s vyhladávaním podla mena, alebo novo pridaných fotiek...takže teraz to pozerám asi tak, že hladám stránku po stránke ked chcem niekoho nájsť :)) je to nafigu, ja len dúfam, že tá lišta je preč len dočasne

acerka8

Kvet 11,

ahoj aj ja mam problem,ako eelle, že som chora a stále ma na novo boli hrdlo a to som včera dobrala antibiotika. A nevieš prečo sa nemože operovať, keď boli hrdlo??

Sparkinka

Ahojte dievcata,mam po operacii cca 3 tyzdne chcem sa opytat ci uz mozem ist na solarko,ake mate skusenosti Vy?mam este radsej pockat,alebo by mi to dako mohlo uskodit?vdaka za odpovede..

campa

Ewel007

A len Mentor značka to musí biť? Lebo Eurosilikone má extra vysoký profil maximálne 800 ml 13, 6×77.Značka Nagor má 620ml 13, 3×66
Máš krásne prsia, chceš trošku väčšie?

skoricka

Ahojte babiky, som tu dlhsie nebola, ani necitala, tak musim vela dobehovat :) poslala som dve nove fotky do galerky. Ta podpira co mam na sebe je 80 D, a je mi mala, keby Ste nejaka mali zaujem, tak posuniem dalej, samozrejme zadarmo. Vidim, ze vela novych " tvari " tu pribudlo, tak Vam vsetkym kocky drzim palce :) a pozdravujem aj starsie kolegyne :D potom sa pripojim a budem reagovat, len som na mobile, zle sa mi pise...