Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

question

campa,
diky za infosku, ale asi fakt si dam urobit mensie, ja nechcem mat obrovske prsiska:)ale take plne 3, skoda, ze nemam foto, ked som kojila, aby som dokimu vedela ukazat:)
ty ides kedy na opku??

skocicka,

inak ty mas az 460 okruhle vsak, ale na tebe vyzeraju super, a paci sa mi, a aj ked mas okruhle, tak vyzeraju fakt super..

inak co ste zacali vsetky baby chodik k Mladekovi?? hm???

question

campa,
diky za infosku, ale asi fakt si dam urobit mensie, ja nechcem mat obrovske prsiska:)ale take plne 3, skoda, ze nemam foto, ked som kojila, aby som dokimu vedela ukazat:)
ty ides kedy na opku??

skocicka,

inak ty mas az 460 okruhle vsak, ale na tebe vyzeraju super, a paci sa mi, a aj ked mas okruhle, tak vyzeraju fakt super..

inak co ste zacali vsetky baby chodik k Mladekovi?? hm???

skoricka

Lucka83

ahooj Lucinka mojaaa ;) tak dakujem pekne za pochvalu, aj Ty mas tu cervenu podpiru uplne brutaaalnu! Ako sa mi maas? Jazvicky co, prelepujes? :D ja len 2x do tyzdna a este stale beriem wobenzym, sem tam sa zabudnem ;)) no a s tym stretkom neviem ako, pretoze ja mam az 13.45 alebo 14.30, tak nejak sa mi zda a potom palime do Ke, lebo moj muzicek ma zapas...ale tak rada by som Vas vsetky videla :(

campa

Question

Pozri sa do galerky na moje fotky, máme takú podobnú veľkosť.Ja idem mať také isté ako ty ES 81 450ml, to znamena vysoký profil,pan doktor mi povedal že to budú väčšie ako 4.Ak sa bojis že ich budeš mať príliš veľké a chcela si 3 tak si daj menšiu veľkosť 375-400ml.
Mne osobne sa mi páčia väčšie, musíš sa ty rozhodnúť.

Lucia83

Skoricka
No pekne budes v lete kocena v tych plavockach :-))
A tu podprdku mas brutalnu tu cipkovu super.
Cica aj ty das s nami kafe po kontrole???

Matka872
No super, tak si sa potesila ze ti to spravia jednym vrzom. Zobudis sa a budes krasna :-) a velkost uz mas rozhodnutu a tvar??

Eelle
Wifinka je tam ja som hned nahadzovala fotecky na tu nasu stranocku:-) rovno pekne z nemocnice. Neboj sa nicoho, lebo tie dni ti tak uehnu ze nebudes ani vediet a ides domov. Hlavne si tam budes uzivat luxus kliniky na vysokej urovni. Uzijes si sestricky paradne a dokonca aj pani uprtovacka, mi tam robila kavicku. Zober si este colu baby ti nepisali, ja som bola brutalne smadna a cola je hlavne super na zaludok. A nabijacku na ipad lebo budes sledovat forum a pisat nam ako ti je. Drzim palce aby vsetko bolo super.

eelle

Kvetinka, tomaska skoricka

Baby dakujem vam za odpovede, som kludnejsia :) vlastne vobec nestresujem co sa cudujem a teraz mam este k tomu pocit ze idem na nejaky wellnes pobyt :D Takze nebrat zbytocnosti, a navstevy su do kedy?

skoricka

ellee

ja som tiez bola v avelane a nemala som ani pc so sebou nic, aj mobil mi tam odisiel :D ale vkuse som spala, v den opky nebudes nicoho schopna, na druhy den uz to bude lepsie a to si vlastne uvedomis, ze uz zajtra ides domkov hned rano...Aj tak budes vkuse spinkat, drzim palce.

tomasova

eelle
deodorant ti je zbytocny,tesne pred opkou sa tam musis osprsit a obliect operacnu kosielku a natiahnut pancusky co budes mat cely cas na klinike...a budes rada ze tam budes 2noci a bude o teba postarane...aj papat dostanes ako v hotely tak si tam neber zbytocnosti..ja som vyuzila aj zupan ked som sa prechadzala po chodbe,nic ine som oblecene nemala...ale boli baby co ho nevyuzili...a mala som aj teple ponozky a tie som tiez mala natasene...daju ti kolko budes chciet mineralky,urobia ti kavicku ci cajik kedy si povies...a navstevy su od piatej tak mozes kecat...