Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

tomaska

to som rada že všetko v poriadku u Teba, počuj a kedy zahadzuješ tú podprdu? ja by som ju mala nosit ešte týžden, doki vravel že 4 týždne, ale asi budem viac, pokial trošku nepovolia, ty potom prejdeš na športovú popdrdu?

moja to stretko by som velmi rada, ale je to dost daleko a asi by manželík nesúhlasil ma tam odviezť :)

question

tomasova.
jeej krasne vyzeraju prisa, tiez mas 450ml hm..mozno sa tej velkosti aj prestanem bat:)som zvedava ake ich budes mat ked sa usadia....
angie, ty mas 370 anatomky vsak..tiez ich mas velmi pekne, ale asi ti ete padne velkost ked sa usadia vsak...
juj baby zavidim, vy uz do leta budete mat krasne makke velke prsia)

tomasova

angie
a fotecky nejake poslem,musim pofotit...ale na teba sme tu vsetky zvedave,,ja teda najviac,kedy zvleces tu podprdu a cvaknes sa???tusim taka baba tu ani nebola co by si nenakukala do podprdy,teda klobuk dolu....

tomasova

angie
aj kvet11 to mala,vytiekol jej hnis a zahojilo sa jej to...ja sa uz tesim ked prezleciem sportovu podprdu,v tejto ma uz vsetko akoby omina a tlaci...prsia sa usadzaju aj ked niesu este uplne rovnake,stale pozorujem dajake rozdiely ale myslim ze na chlp rovnake nebudu...a to asi nema nik...tak uvidim...pocuj 13 mame stretko,nedofrcis do NR????

Rozalka

jonatan

tu sa kludne pýtaj, za nič sa netreba hanbiť, neviem načo myslíš??? už máš inštrukcie??? malo by ti to ísť, skus napísať na ten mail...

angie77

tomaska

ahoj cica, no kade sa ty túlaš? už som ti viac krát písala a teba nikde :) takže všetko v poriadku? kedy nahodíš nové fotečky? som zvedavá ako tvoje bambule už vyzerajú :)

moje sa majú super, tiež pobolievajú, stále ma v nich popicháva, najhoršie sú rána a včera som si na jazvičke objavila akoby takú malú dieročku, ale že pidi dieročku, tak neviem čo to, lebo bol tam aj hnis, ale odpadla mi odtial chrastička, tak možno po nej ostala tá dieročka..newiem , budem to sledovat

jonatan79

rozalka

mam blbú otázku ale ako sa pozriem na fotky? Mne sa pri kliknutí na tých zelenožltých panáčikov s menom vľavo vedľa príspevku nič neukáže.

jonatan79

mahulienka

a bola si spokojná s prístupom personálu? Mne to tam príjde nejaké chaotické z ich strany. Konzultácia mi trvala cca 20 min a tá druhá sa odohrala v kabátoch za cca 5 min. priamo na operačnej sále. Tvrdia že sú malé centrum a že sa snažia ale takto to podľa mňa nemá vyzerať, či áno?