Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

angie
cicka mola aka telepatia???prave ta tu citam a ze idem ti napisat...tak mam sa fajn.aj moje cecule su stale prikovane,cakam kedy povolia...bolesti nemam len rano ich citim ked su este take stuhnute a sem tam ma este v nich picha..a ty ako???

Rozalka

Jonatan79
skús pozrieť galérku, veľa ti napovie o veľkostiach kolko ml aké prsia urobia, aj keď na každej tie ml inak vyzerajú ale vieš si urobiť aspoň akú takú predstavu... tiež považujem to čo ti navrhol málo... ak si s PP, nemáš to ďaleko ani do KE ani do BB, určite skús iného dokyho.

angie77

babule zajtra mám 3 týždne po opke :) chcem sa Vás opýtat,za aký čas sa začnú prsíčka trošku hýbať?:) stále ich mám ako prikované k hrudi, také pevné, zatial nemajú žiadnu vôlu pohnút sa ani o milimeter nejakým smerom :)) chápete ako to myslím však? sú stále nepodajné, kedy sa trošku uvolnia?

angie77

jonatan79

no záleží aký máš základ, ak máš teraz trojky a chceš ich mat len plnšie tak tých 235ml je dost, ale ak más vykojené prsia alebo jenotky tak to je naozaj málo..ja mám 370ml žiaden základ a som výškovo podobná a nie je to nič extra velké také nenápadné prsíčka

mahulienka

jonatan79
ja som bola operovana v Medicore v PP, ale mna operoval dr. Cerven, a o tom tvojom doktorovi som nepocula nic. No a urcite chod este na ine konzultacie, lebo podla mna ti navrhol velmi malu velkost.

jonatan79

no skúsim si dohodnúť viaceré konzultácie, mám obavy, že chce len peniaze za čo najmenej práce. Nechcem sa zobudiť a zistiť, že som to urobila nadarmo... dík za odpoveď

question

jeej ked vidim misaelu, tak si viem predstavit ze zvladnem aj 450:):)jaaaj haaa

jonatan 79..

mne v Blave navrhol doki 320 mozno 360 anatomky a cervne 450 okruhle, :):)ale 235 je podla mna straasne maalo...

ja mam 168, 49 kil a som chuducka a chcem cca trojky, ale pri 450ml to bude asi viacej:):)

jonatan79

Ahojte babenky...
som z PP a tiež sa chystám na augmentáciu pŕs, bola som v Medicore v PP na konzultácii u Mudr. Kluku - máte s ním niektorá skúsenosti? Navrhol mi anatomy 235 ml čo sa mi zdá málo mám 172 cm, 52 kg, pod prsiami 76 cm. Môžete mi niektorá poradiť?