Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

acerka8

Ivava,

ty sa máš už máš po, a bolí to mooc, myslím prsia, aké to bola keď si sa prebudila?

ELlle,

a ty si už zdravá, hrdlo nebolí? Myslím že ty si mala problém s hrdlom.

Baby,

idem niektorá zajtra na konzultáciu mudr. Očenášovi do BB., tak okolo 16,OO hod ?

rita149

fekynka

mna tiež operoval Mudr.Červeň,on odporuča tyzden pred opkou brat Ascorutin a ine nič.Neužívaj to,nezatazuj telo zbytočne.Ja som brala ascorutin a nemala som ani jednu modrinu a opuch tiez len minimálny.Treba počuvať doktora!

question

janica

pod prsiami mam 70 a cez cca 77.. mne hned ze od 400ml mozem ist hore.. ale ja tiez pojdem este raz pred opkou sa uistit...
na konzultacke som bola minuly tyzden..

eelle

ja by som sa nebala toho alkoholu, ved to bolo v piatok...

co sa tyka wobenzimu, tak viem, ze mne sestricka hovorila od cervena, ze nemam nic brat, lebo ze s tym nemaju dobre skusenosti, pred opkou len ascorutin a po flector sacky..

mahulienka

fekynka
moja nie ja som ho nebrala, ani mi o nom doktor nic nevravel. No a uz to mas tu, konecne si sa dockala;)) drzim ti palce a este ti napisem tesne pred opkou. O ktorej tam mas dojst? Ja som prisla na 7.00, a operovali ma okolo 10.00, a bola som druha v poradi:))
A co nasa Kim? Sa neozyva a zajtra ma byt ceckana;))

fekynka

Tak Ahojky,
Predoperacne vyšetrenia su za mnou,všetko je OK takže už len čakať do 15 :( Ozaj dnes som si kúpila aj Wobenzim ,Mahulienka ty si ho brala?Baby Červenovky brali ste ho niektorá po opke ?Dr.Červen sa mi zdá,že nieje moc kamarát s Wobenzimom.Aké máte skúsenosti?

janica25

baby tak som tu opku som mala mat uz za sebou v juni len kvoli problemou co mame za sebou sa mi nedalo.idem v january k cervenovi velkost 350 VP gulate es.rozhodovali sme ze medzi 300 a 350 a ja som zvolila vacsie.citala som prispevky aj teba question ze sa bojis 450 a to sme asi rovnake ja mam 168 a 53kg dve deticky a male prsia nezostali ovysnute.no tiez len pozeram ty ides k cervenovi a kedy si bola na konzultacke?no tiez by som sa bala ako ty aby neboli obrovske.mne povedal ze viac mi uz neda ako 350.ale to som bola vo february na konzultacku.zeby uz daval vacsie?a ake mas rozmery pod prsiami a cez.ja mam pod 72 a cez 82.no mam chauz ci by som tam nemala ist este raz ci to bude stacit tych 350.lebo chcem mat take trojky.sice v popieroch mam ze podprsenka c po opke.

mahulienka

jonatan79
ja naopak mam s nimi velmi dobre skusenosti, ci so sestrickou Kvetkou a tiez konzultaciu som mala podla mojich predstav:)A ty si nechcela ist aj na konzultacku v PP k dr. Cervenovi? Myslim, ze on by ti dal vacsiu velkost, ak ty sama chces vacsie.

ivava

Tak som to prezila som v pohode ale bolest to teda bola,dnes to uz je lepsie ale...nos vobec neviem ze mam spraveny.