Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

cheeky

Ahojte baby,Liliana65

v piatok som bola na opke,vsetko je v poriadku,dokonca ani bolesti som nemala len jedine co ma trapi je bolest chrbata.Mali ste to aj vy?Popr.co ste na to uzivali ale natierali?dakujem vam za odpoved

misaela

Campa
Dik si zlata :)
Tu veľkosť si trafila, su to trojky, skúšala som len 75c a tá mi je mala takže asi 75d ked takú nájdem, ale ja som len cca mesiac po opke neviem kolko este odpuchnu. Som velmi spokojná, dr. Cerven je macher
Inak viem, že baby píšu že na foto vyzerajú vecsie ako v skutočnosti, ale ja mám opačný dojem. Naživo su opticky vecsie :) ideš tiež do bb?

mahulienka

Kim
moja gratulujem, tak uz mas po:)) oddychuj a tesim sa ze to tak fajn zvladas. Som zvedava na tvoje nove prsicka ;))doktorko je suprovy vsak?

Kim

Babiky cauteeeee!

zijeeeeem;) , sla som druha v poradi, aby sa doki "rozcvicil":)... prebudila som sa a trosku surfujem po internete;)

bolo to absolutne super, doki je genius, zmakol to ani nie do hodky a ja uz lenosim, ani som nevedela kedy ma uspali:D
moje pocity su fantasticke, citim len mierne tlaky na prsiach klop klop zatim vsetko 1 ku

pekny dnik vsetkym!

campa

Monikass

Ja si myslím že Ekg je dôležité vyšetrenie srdca, nikdy nevieš, čo sa už deje v dnešnej dobe tak to je na zaplakanie.Podľa mňa augmentacia prs nieje len taká ľahká operácia, je dôležité vedieť kompletné vyšetrenia.Srdce patry medzi najdôležitejšie orgány tela.Veď tí chýba pár dni tak to este stihnes na to EKG.

campa

Misaela

Krásne prsia, úplne prirodzené, pán doktor má krásnu prácu.Na tej fotke z diaľky vypadávajú ako trojecky, nie sú až také veľké.Aké číslo podprsenky prosim ta máš teraz?

lilabmw

Kiminka

moc drzim palce uvidis aka budes ceckana fesna :-) hlas sa ako sa ti bude dat prve pocity a tak.Ake ste dali nakoniec a tak :-D myslime na teba

campa

Eelle a Kim

Držím vám palce baby aby všetko dobre dopadlo.Aj dnes sa zobudite s novými prsickami, krásny vianočný darček.Tak veľa šťastia a čo najmenej bolesti.Tešíme sa na fotky.