Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

skoricka

janulkalea

ahoj, ja som bola u Dr. Mladeka, velmi dobre si si vybrala :) Cena anatomov je stale vysia ako u gulatych a taktiez nezalezi na velkosti, pretoze od toho sa cena neodvija. Rataj s tym, ze tie anatomy by Ta vysli od 2800 hore, ja mam gulate nagory a vysli ma na 2660. Uz si bola na konzultacii?

ivava

tobian
zuby som vyplachla ale dnes si umyjem a idem na kontrolu po 10dnoch lebo tamponadu mi vyberie mamina...no ved na to som sa budila na sucho a ked som sa prebrala hned som citila aj chrbat.

janulkalea

Ahoj baby,

potrebujem poradiť, chcem isť na opku mudr. mladekovi, čítam na neho same chváli.

Baby čo ste boli u neho na opke, koľko stoja mentory 375ml anatomické, nakomplet s opkou, koľko ste platili.

Bude take zlate a dajte mi info, ďakujem Vám.

tobian

ivava
prosim ta a teraz ides kedy na kontrolu?vlasne to budem mat tak ako ty
najskor asi na vyberanie tamponov vsak

tobian

Kim
gratulujem k novym prskam ! Inak si riadna frajerka,super ze to tak v pohodke znasas,juj mna to caka presne o tyzden u Cervena,uz by som tiez rada mala po tom,ale stresy su to vsak?

tobian

ivava
no to sucho v ustach je neprijemne,tiez sa toho obavam
a prosim ta dali sa ti umyt zuby ci si si len vyplachovala a kolka si bola micka na rade,jaj sa aj troska bojim hmm...

janulkalea

Ahoj baby,

potrebujem poradiť, chcem isť na opku mudr. mladekovi, čítam na neho same chváli.
Baby čo ste boli u neho na opke, koľko stoja mentory 375ml anatomické, nakomplet s opkou, koľko ste platili.

Bude take zlate a dajte mi info, ďakujem Vám.

ivava

majka1910
moja konecne ale da sa ako tak...len sa mi tam deju rozne veci...a ty ako posli nejake nove foto...inak ako bolelo to dost ale uz je lepsie len zas chrbat boli...co uz musim vydrzat...

misaela

acerka8
to je strasna smola
je to take vazne, že sa z toho nevyliecis ani za 10 dni?
keby ti dali nejaky posledny decembrovy termin?
snad sa ti podarizariadit si to tak aby si ozaj nemusela cakat cely rok
drzim palce