Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Kimka
a ete nieco ....si hrdinka,ze hed aj pises pi prebudeni,som na teba pysna a supky lupky s odfotit aspon v tem antisexy podprdke....cmuuuuuk

olivka21

Kimka zlatko
ani nevies ako sa tesim ;)
a dala si si nakoniec ake bomby? Tie 515?
cmukam ta a napis mi,mooooc sa vytssujem za teba

misaela

campa
ja som mala 70C pooperacnu
Dr. Crven dreny nedava, vraj robi pocas opky vnutri nieco vdaka comu dreny netreba. a je pravda ze ja som nemala prsia vobec modrinove. jazvy mam pod pazuchou a su to len tenke ciarky. hoja sa uplne v pohode lebo na ne nic netlaci, takze sa neroztahuju ako v podprsnej ryhe.
ty mas pekny tvar prs takze budes urcite spokojna a s tvojou velkostou teraz to budu poriadne velke stvorky :)
davas si okruhle ci anatomy?

campa

Misaela

Mňa to tiež čaká za 6 týždňov, pan doktor Cerven v BB, mám navrhnuté 450ml, chcem mať plné štvorky tak hádam to postačí.Napísal mi pooperacnu podprdu 80 D.A tebe dal akú pooperacnu podprdu? Jasné mesiac po opke je este skoro na kupovanie normálnych podprseniek.Hádam tí už viacej neodpuchnu! Ako baby píšu tak asi po 8 týždňoch išli na nakúpi podprd.

angie77

Cheeky

Natierat podla potreby a bolesti, ja som sa prvy krát vyspala asi po tyzdni poriadne, a celu noc este aj teraz neprespim,sa budim stále a to uz nemam bolesti, ale u každého to je ine

angie77

Cheeky

ano aj ja som mala bolavy chrbat, asi ako vacsina z nas, ale to prejde neboj, mne to povolilo tak do tyzdna, kupis ju v lekarni, drž sa a oddychuj

cheeky

angie77
dakujem:-)A kupim normalne l lekarni?A kolko krat denne natierat?Mala si aj ty bolavy chrbatik?Za ako dlho to asi prejde?Lebo v noci mi ani spat nejde kvoli tomu:-(

angie77

Cheeky,kim

Gratulujem k novým prsickam , pozeram ze to statocne obe zvladate, na bolavy chrbatik je dobra konopna masticka