Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

tomasova

sue
mne ho dal asi pred dvoma tyzdnamy a povedal ze ho mam nosit stale ako podprdu,takze este ale 2tyzdne,ale uz ho nenosim stale cez den,ale v noci vzdy

tomasova

angie
celkom fajn,len uz aj mna trochu chyta panika s toho posunutia imposu...ja si tam stale cumakam nejake rozdiely a mam aj ja jeden trochu nizsie tak uz haluzim...hned som natasila pas...

angie77

baby od doktora Očenáša, nezdá sa vám čudné že sme mali kontrolu po týždni po opke, potom zase po týždni kedy vyberal stehy a po vybratí stehov až o dva mesiace? čo ked aj nám vytlačí imlantát alebo niečo iné sa stane a my to nebudeme vediet posúdit a potom už bude neskoro? ja neviem, nie je tá kontrola až po dvoch mesiacoch trošku neskoro?

tomasova

sue
aj ja nosim ten pas ale preto ze som mala na jednom prsniku zhora opuch tak ho musim nosit,opuch uz presiel ale este ho nosim...hlavne nestresuj a pekne nos stale ten pas a vyckaj do kontroly...

Lucia83

Janulkalea

Cakala som na konzultacku no tusim 3 tyzdne a na opku mesiac sa caka. Daj potom info

Sue33
Cicka nebud nestastna urcite sa to spravi, neboj. Ja som si to vsimla na tej fotecke ze jedno si mala ine.niekedy to robi len fotka tak preto som nevedela. Inak kazda druha baba ma jedno prsko ine. Inak ja mam to iste jedno ine, ale ja som mala asymetriu aj pred. Nebola velka ale ja ju vidim, ale nechcela som upravovat prsko kvoli tomu. Ten pas ti to urcite upravi, lebo sa mi zda ze uz to tu mala daka baba a sa jej to upravilo, urcite aspon tak ako si to mala pred opkou.