Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Zanag

angie77

Ty si presne ako ja. Aj ja mam 370 ml anatom. Doktor mi chcel dat viac, ale ja som sa rozhodla pre tuto velkost. Uz som rodila, deti uz neplanujem a tiez neuvazujem nad zvacsanim. Treba si uvedomit ze za 10 rokov by mi boli velke prsia uz na pritaz. Teraz nosim podprsenku 70D. Mam 6 tyzd.po opke.

angie77

Riuška krásne ich máš, naozaj úplne prirodzené, som si ich vždy obzerala kým som ešte ja nemala spravené, že sú síce len 300ml ale pritom vyzerajú úžasne

campa

Rita 149

Prepáč zle som to pochopila, teraz som si pozrela tvoje fotky, pekný rozdiel pred a po opke, Máš ich krásne, úplne ako tvoje, hodia sa tí.Predtým to ako keby si nebola ani ty!
Veľa šťastia na kontrole.

rita149

Rozalka

tak 5 tyzdnou je este malicko to by som sa bala aj ja.Musi sa ti to dobre vsetko priras aby sa nahodou nieco nestalo.Davaj si pozor na to.

angie77

jazdenie na koni a sankovanie myslim ze plati skoro to iste ako lyze.Treba davat pozor na pady.A poriadna podprska ked budes jazdit na koni aby drzala prsicka.

angie77

..ale sánkovať sa už môžeme či? :) si neviem predstavit ked sa pojdeme s malou sánkovat že ja tam budem len stát ako trdlo :) ale asi budem musiet aby som si nejak neublížila

baby a jazda na koníkovi? to po tých 3 mesiacoh už tiež v pohode nie? alebo skákanie na trampolíne :)

Rozalka

Rita149
joj krátko som, 5týždňov, doktor odporúča len po 3 mesiacoch, ja som posera takže riskovať nebudem... určite chcem počkať min 3 mesiace!!!

rita149

Rozalka
kolko mas ty po opke? lyzovat mozes bez problemov ale ak si kratko po opke a implantat este nie je dobre prirasteny tak davam pozor velky, vieš niekto do teba vrazí ale spadnes aby sa niečo nestalo.A nos poriadnu podprsku pooperacnu alebo nejaku sportovu čo pevne bude prsicka drzat.

Rozalka

Rita149
tak tak ako píšeš!!! Ja som sa bála aj od tých 390ml, ale sa teším že som ho neprehovorila na menšie, ale zvládla by som aj väčšie. Aj mne sa strašne páčia veľké a hlavne ked to tu ešte človek listuje vtej galérke našej.. človeka to potom ťahá... tak ako Kim písala, je to taká trinásta komnata!!! le som spokojná, uvidím ešte ako budem lyžovať, či sa nebudem veľmi báť, ale aj to časom prejde..

rita149

Rozalka

som rada ze mame viacere taky nazor ze vsetko z mierou :-)
vieš mne sa pačia velke prsia velmi, ale ja som nerodila este tak mam taky respekt trochu pred tym davat velku velkost a potom este vacu pom porode , lebo ked sa ide druhy krat tak o tych 150-200ml sa dava.A ze budem mat strie na prsiach toho som sa velmi bala.