Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Tomaska

Moja kazda chceme, ani já nemam rovnake zatial, chce to cas cica uvidíš :-)

Zuleko, lucia83

Krasne prsicka obe , zuleko v tom tielocku neskutocne bomby, Lucia v tej cervenej podprde kraaaasa

eelle

Ivava

Presne tak! Myslieť pozitívne je najdôležitejšie ! Aj ked angie ma veľmi znepokojila! :D toľko som na to brucho makala a teraz toto! Myslím si že je normálne že ťa ešte bolia aj ja ich Mam Jak kamene, neviem sa vystret absolútne, tahajú ma k zemi!

Acerka

Ďakujem :)) jA ti prajem skóre uzdrvenie, netráp sa že si mešká teraz viem že mne sa to ľahko hovorí, ale asi to tak malo byt:) ku komu si bola objednaná?

Tomasova

Mastná som a to poriadne, tvar, vlasy, všetko :D ďakujem :) a inak t budes určite vediet, mladek dáva vstrebatelne steny či nie ? Lebo kontrOlu Mam az 28 či kedy a to budu skoro tri týždne a to je strašne veľa podľa mna na to oblý mi ich vyberal :/

tomasova

mahulinka
asi ich naozaj casto ocumujem...ale krora nechce mat cecky rovnake,ze???musim tomu nechat asi len cas...dakujem.

mahulienka

tomasova
moja ja som ich mala tiez vselijake, a cim viac som cumela do zrkadla tym viac chyb som nasla:)), ale fakt ono tie 3 mesiace sa tvaruju, maknu a usadzaju. Takze vydrz a budes s nimi celkom spokojna. A ak sa pacia tvojej polovicke tak to je super, do mna stale hucal, ze som si dala velke, ale uz sa s nimi celkom skamaratil:))

tomasova

mahulienka
dakujem ti,s velkostou som uz spokojna,nejako sa casom zvecsili...a hlavne drahy mi stale vravi ze mam naozaj velke cecky....len su este neni akoby rovnake,trochu su ine ale tak stale dufam ze sa este formuju...

mahulienka

Zuleko
krasa, neskutocne no mam velkeho chrobaka v hlave:))
tomasova
ahoj moja mas ich velmi pekne, a tak si sa bala, ze budu male:))
Kim
ceckana ako? Daj vediet ako sa mas:))