Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

ivava

eelle
ja som bola operovana v sobotu a stale ho mam a strasne mi vadi..a podprda tlaci...a prsia stale pobolievaju...jak kamene...ale hadam to prejde...ale musime mysliet pozitivne a vsetko bude ok...

eelle

acerka

vies co, dost hrozny :D vracala som park krat, ale na druhy den rano uz uplne v pohode :))) tie recepcne, co ja viem take pipky, ked sa jedna snazila byt mila a vtipna takym stylom ze mali pokazene dvere a nikto sa nevedel dostat do budovy a ked sme uz boli v nutri tak rozpravala ze sa blizi koniec sveta ze nech uz ani nejdeme na operaciu ze uz sa to ani neoplati a ptom ze len zartuje samozejme, ale tak s nimi nebudes v kontakte vobec... naozaj chod k nemu on robi zazraky :) ja keby sa mam est eraz rozhodnt tak idem urcite tam alebo k cervenovi ale rok by sa mi cakat nechcelo :D

ivava

ty si kolko po op? a to brucho akoze nezmizne? nestras!

tomasova

eelle
gratulujem moja,tak uz len oddychuj a zotavuj sa...brucho nafuknute je normalne,mala to asi kazda po narkoze aj mastnu pokozku,bude to trvat par dni ale to prejde..hlavne ze si uz po,pekna prsnata a spokojna..

rita149

campa

dakujem :-) veru pravdu mas ako keby som to nebola ani ja, ked si pozriem foto pred tak hned sa citim ako keby som mala 5-ky teraz :-)))

angie77
dakuejm aj tebe si zlata :-) ja som štastna preštastna ze som si dala prsička spravit.Bolelo to ale oplati sa!!! :-)

baby , viem že toto sem nepatri a nesuvisy z nasou temou ale predavam môj nabytok do spalne pouzivany 2 roky.Tak ak by ste mali zaujem. Super cena 100% stav.

-odkaz odstránený-

acerka8

eelle,

gratulujem a prajem skóre uzdravenie. No ja som opku musela zrušiť, ja som stále chorá. Tak Ti závidím :)

Klinika Avelane, ako si bola spokojná?
Operoval Ťa Mládek, aký si mala pocit po prebudení z narkózy?
A tie recepčné, sú čo zač? Lebo rozmýšľam, že keď budem zdravá tak asi pôjdem na konzultačku k Mládekovi.

Ďakujem za info.

eelle

no uz som aj doma! :) bolesti su ale v porovnani s prvym dnom resp. nocou kedze prvy krat co si pamatam som bola hore o pol noci to bolo fakt hrozne ale naozaj horor- teraz sa to uz da, treaz som citala ze kim uz okolo 12 pisala ze uz je po, ja som este asi ani nebola na sale :D baby drenov sa nebojte je to uplne v pohode, ja som strasna citlivka a toto fakt bolo zo vsetkeho najmenej.

baby aj vy ste po op mali take velke brucho? :/ odide mi to samo?

inak avelane vrelo odporucam, vsetko bolo naozaj sopercentne, no az na tie recepcne :D