Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

bimbi

Cicimici
Drzim palceky na zajtra, uz si sa dockala.. Vela stastia :)
Babulky
Vsetky co mate cerstvo po opke, gratulujem, vitajte ceckane!!!!
Skore zahojenie!
Habibi
Urcite ti bude 270 malo!!! Chod aspon na 320-350 ked sa bojis velkosti, ver mi ze prska velmi odpuchnu a potom co, pojdes znova?

bimbi

Cicimici
Drzim palceky na zajtra, uz si sa dockala.. Vela stastia :)
Babulky
Vsetky co mate cerstvo po opke, gratulujem, vitajte ceckane!!!!
Skore zahojenie!
Habibi
Urcite ti bude 270 malo!!! Chod aspon na 320-350 ked sa bojis velkosti, ver mi ze prska velmi odpuchnu a potom co, pojdes znova?

cicimici

baby tak aj ja som sa dockala zajtra ma to caka a neminie myslite na mna..

strangeemily

dakujem poklad moj ze si na mna nezabudla..neboj sa budem informovavat a hned jak sa bude dat nahodim aj fotky..xxx

rita149

baby nejdete niektora teraz piatok 14.12 do BB Mudr.Červeň?
ja idem a uz sa tesim na pana doktora :-) a aj sestricky.

angie77

Rozalka

krásne prsíčka, nádherne prirodzené už,fakt peknú prácu robí ten náš dokinko Očenáš:)

... juj tešíme sa na leto babenky však? :)))

strangeemily

habibi78

ja budem mat 300ml cez pazuchu a ja som zas stresovala ci to nebude malo ked tu stale citam len 400-450-500 :D

misaela

habibi78
ja som bola na dalsej konzultacke 3tyzdne pred opkou, lebo sa mi zdalo 350 malo. ponukol mi 450, co sa mi zdalo moc a vybrala som si strednu cestu
predtym som bola ako doska, teraz mam 400 a nemusim ani menit satnik, vojdem sa do 95 percent veci ä a vyzeram v nich o 100 percent lepsie :D