Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

angie77

Kim
nikto nevyvracia že pán doktor Červen je odborník, to všteky dobre vieme, ale to neznamená, že xexenka hned robila niečo zle alebo že klame...a hlavne to že xexenka ide až po dvoch rokoch na reoopku nemusí znamenať to, že to neriešila skôr, ale znamená to len tolko, že nie každý ma tolké tisíce hned ...

fekynka

Mahulienka,
nebojkaj mojenko zlate ja dufam,ze v january uz budem fit a dame stretko v Poprade...sa neviem dockat kocka...
Ozaj mojenko pametas si kedy si bola viberat stehy a ci to bolelo?A kedy si sla na kontrolu k doktorovi?
Ja idem vyberat stehy 27.12 vychadza to 12 den po opke,su sviatky tak to tak vyslo a na kontrolu mi yatial vraveli,ze vo february,ale to sa mi zda byt dost neskoro 2 mesiace po opke.Co ty nato?...

fekynka

Babulky neviem presne ktore ste boli pri dr.Mladekovi chcela by som vas poprosit kedy ste zacali brat Wobenzim,kolko dni po opke a kolko tabletiek?
Vopred veeeeeelmi pekne dakujem za radu.

mahulienka

Xexenka
tiez sa pridavam k dievcatam a drzim ti palce, aby ti to dobre dopadlo, s co najlepsim vysledkom:)) drz sa

mahulienka

Fekynka
moja, tak ti moc moc gratulujem, no ja byvam velmi blizko toho centra, tak preto som myslela, ze ta dojdem pozriet:)), ale tak snad nabuduce:)). No moja tie bolesti ti nezavidim, ja som sice nemala skoro ziadne, ale tak kazda z nas to preziva inac. Moja zachvilku uz ani nebudes vediet, ze si na opke bola:))som zvedava na tvoje nove prska, no ja si nemyslim, ze ich budes mat male, ved si aka chudunka:)) Tak este oddychuj, davaj si na nich pozor, a ked ti bude lepsie tak supni nove foto:)) Ozaj a kedy mas kontrolu?

Zuleko

Kim
K tomu tvojmu prispevku len tolko,ze je od teba velmi trufale tvrdit,ze si xexenka vymysla..doktor Cerven je tiez len clovek a nie NASTROJ, a tu na forum chodia prevazne spokojne baby a nie nespokojne...

Xexenka na teba zajtra myslím veľmi,nech ti to konečne víde a nech máš krásne prsia!!

fekynka

Babulky neviem presne ktore ste boli pri dr.Mladekovi chcela by som vas poprosit kedy ste zacali brat Wobenzim,kolko dni po opke a kolko tabletiek?
Vopred veeeeeelmi pekne dakujem za radu.

fekynka

Ahojky babulky,hlasim sa v klube :-),
Mahulienka cicka moja zlata,
prepac,ze som ti neodpisala,ale to ze si ma chcela prist do medicoru pozriet som si precitala az v nedelu,skoda pretoze by som sa potesila tvojej navsteve.
Taaaaak babulky pisem az teraz nakolko ma operovali v sobotu 15 az do vcera som mala hrozne bolesti.Dnes je to uz oela lepsie neporovnatelne.Strasne ma bolel ten prsnik kde isiel vecsi implantat 410ml.No a tie ktore dumate nad velkostou urcite berte tie vecsie implose,pretoze ja ktora som sa bala,ze pri mojich 168cm a 48kg bude 410ml vela...tak prve co bolo ked som sa z narkozy prebrala bolo...to len take male cici mam :-)
Cicimici
gratuliujem moja k novim cicikom ako si spokojna s velkostou?...

Kim

Dr. Červeň;)

dievcata, neda mi nezareagovat, nakolko pana doktora poznam dlhsie a najma vysledky jeho prac... len v mojom okoli mam desiatky bab, ktore zoperoval dotycny pan doktor a vsetky su viac ako spokojne, pan doktor si dava sakra zalezat a nepozna slovo odflaknut... preto ak by bol niekto nespokojny asi tazko sa obrati na toho isteho doktora opat, preto v pripade xexenky to asi nebude celkom pravda co hovori.. a ak ano preco to neriesila skor?
.. inak je tu este viac otazok, ktore su v tomto pripade nezodpovedane... a len panbozko vie ako to v skutocnosti je a bolo....( napr. posunutie implosov pri divokej predohre a stlacani prsnikov, kde sa tie baby asi tazko dokimu priznaju, ze tomu tak bolo... sa posunul... sa to stalo bla- bla..a tiez poznam asi 2, ktorym to musel prave z tohto dovodu napravit...)
)

... som si vedoma, ze tymto si ziskam nepriazen tohto fora:), ale to ma netrapi, ako ho poznam, viem, ze je to jeden maximalne seriozny profesional, ktory je dnes dokonca ochotny reoperovat zbabrane, sfusovane augmentacie, ktore bezni plasticki chirurgovia odmietaju...
Som presvedcena, ze dr. Cerven by si chybu uznal, ak by ju urobil, pretoze je tu na SK top of the top a o tom svedcia jeho cisla a poradovniky, nehovoriac prave o tych zbabranych opkach...
nech si kazda urobi svoj vlastny nazor, ale tie, ktore s nim mali tu cest, vedia ze je TOP KLASA:)

campa a dalsie babeny

vobec sa babule nebojte, neobavajte, maju to zmaknute na 1- ku .. a ani nebudete vediet, ze ste po opke, az ked otvorite ocicka a budete este krajsie a spokojnejsie:))))rozhodli ste sa super, urcite neobanujete, prave naopak ,len sa utvrdite v tom, ze dobre,ze ste vyckali - budete mat nadherne prsicka od doktorka, ktoreho tato praca naplna a bavi;)

zelam vsetkym krasnu predvianocnu pohodu;)