Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xexenka

Kim

Ked si pozries 1.foto kt.mam odfotenu po opke vidno lavy vyssie sko pravy. Co mii aj dr.potvrdil ze ho vlozil vyssie no casom sa to moze usadit
Nestalo sa
Na konzul.ohladom reopky som bola v sept.2011 cize10mes po prvej opke co si myslim ze je doba akurat vhodna na uvedomenie si ze prsia sa uz nezmenia a vysledok je naprd. 4.nov2011 som odletela na staz do usa ale s dohodnutym terminom na reopku dec2012
1.dec2012 som bola na sr. 14.12.konzultacia ze sa to uz neberie za reopku

Tak by si si mohla odpustit tie spekulacie ze daco zatajujem alebo som nenap.pravdu
Nepotrebujem aby ma nik lutoval, forum je o prispevkoch tak neg ako poz a chcem aby vedeli co sa moze stat.
Ja dr.cervena stale povazujem za najlepsiejo inak by som mu nesla pod skalpel 2x
A preto som ani nesla k inemu prekonzultovat to

skoricka

Kim

Ty by si mala dvakrat merat a raz strihat...skor, nez nieco zaperlis :)

xexenka

drz sa zajtra, mas u nas podporu :)

Lucia3110

angie
ja som uz 3,5 mesiaca po, dobre to mas odhadnute :) ja uz ani neviem ze som na nejakej opke bola, na poslednej kontrole uz padli slova aj o reopke :D ale odhovaral ma...ze ked tak, tak az po detoch...ale tolko cakat sa mi nechce...sama neviem..ty este dva tyzdne v pooperacnej? ci ako?

angie77

Lucia3110

no ahoj moja, áno ja som mala tie vyberatelné, tiež som bola prekvapená lebo viem že ty si mala tie samovsterbatelné...no moja ja už parádne, už sa z nich vytešujem a sa teším kedy budem môct nosit podprdy :)

ty sa pochvál? kolko to už si po? sa mi zdá že už aj tri a pol mesiaca však? a ako sa cítiš?

mahulienka

fekynka
akurat som volala do Medicoru, tak 9.2 operuje doktor v PP, takze ma tam sestricka Kvetka objednala, samozrejme aj ja som mala bolesti, ale cakala som vacsie, hlavne tie rana boli najhorsie a tiez ma lavy prsnik bolel viac. Je lepsie pokial ta doktor upozorni, ze po operacii budu niejake rozdieli, ako keby si ich neocakavala a potom bola sklamana. Neboj nic doktor sa urcite snazil ti ich urobit co najlepsie:)) verim, ze budes spokojna, a hlavne ich potom casto neokukuj v zrkadle, lebo tam uvidis aj to co tam vobec nieke vid. ja:))

Rozalka

Kim
nesúhlasím s tvojím vyjadrením a zdielam odkaz Zuleka, tiež si myslím že niekoho osačovať že nehovorí pravdu a len tvrdiť to že dr. Červeňovi sa nemôže stať nič a top... je top a robí práce na 100% ale aj jemu sa môže stať že zbabre niečo, proste môže mať aj on zlý deň.. ako každý znás!!!
xexenka
myslím na teba aj ja, držím palce ešte aj na nohách !!!

fekynka

Mahulienka,
ja pojdem vyberat stehy toho 27.12 a tam by mi mali povedat kedy prist vo february tak bolo by super a dobra nahodicka ak by sa nam podarilo ist spolu.Je super,ze si ma vstrebatelne stehy mohli by aj v mojom pripade prist nato,ze mam vstrebatelne :-)Inak ja nechapem,ze si nemala ziadne bolesti to je ako mozne si mala si vecsi zaklad ako ja nie?Lebo ja prsnik do ktoreho mi dal doktorko 375ml som ani nevedela,ze mam no ale ten druhy kde slo 410 ml neskutocna bolest a opuch taky,ze som myslela ze mi prso exploduje.Ja len dufam,ze doktorko spravil zazrak a ceciky nebudu velmi rozdielne,pretoze este ked ma kreslil pred opkou ma upozornoval,ze rovnake nebudu a moze sa stat aj to ze bradavky nebudu uplne v rovnakej rovine...tak dufam ze vycaroval co len mohol a nebudem musiet ist este na modelaciu.