Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

olivka21

Monitaaa
Si jedna z mala,ktorym sa brutalne peke zmenili prska,ked porovnam foto po opke tesne a pi par tyzdnoch. Proznam sa,ze ked som ich videla po opke ,bolo mi vselijako,ale teraz su naaaadherneeeeee

eelle

monita

mne nic taketo nenukal :D vies co, ja som si mylslela ze ich budem mat take ako ty po op ale ked som si ich pozrela tak som bola normalne tak stasne prekvapena ze uplne gulata pekne ze keby uz aj tak ostanu ze nemozem nic povedat :) s velkostou som spokojna, aj ked v tricku ani neni vidiet ze nejake prsia mam :D potom pofotim len uz nechcem rozopinat tu podprsenku pre istotu... vela bab ich ma hranate vseliake aj tie co bez modelacie idu ale tebe sa uz tiez krasne zagulatili, az to je neuveritelne co sa da v tejto dobe vycarovat :)

eelle

tomyum

ja som sa len dva krat pozrela :)) ale tak mas pravdu asi zbytocne stresujem.. aj modelaciu... noo alkohol tym asi nemysleli ale tak nuskodilo ti to nastastie :) asi ani nemalo preco... inak ake antibiotika myslis?

lucka83

mne robil aj modelaciu tak som si myslela ze tym padom by mali byt v takej istej rovine, a ja som ich aj pred tym mala v takej istej skoro... neni som, neviem preco je to tak :/

sue

tak potom dobree:) drzim palce s tym pasom, nech ich mas rovnake :))

fekynka

Tomyum1,
dakujem moja za odpoved,ano pozerala som tvoje foto v galerke a mozem potvrdit,ze trosicku je vidiet rozdiel,ale je to uplne zanedbatelne oproti tomu co bolo predtym.Mas ich pekne sranda,ale zdaju sa mi ako okruhle.Ja nemam Mentory,ale erosilicony mala som vsak ovela mensi zaklad ako ty a aj viac ovisnutejsie kozeny mrkni si v galerke.Tak som zvedava ake to bude este som sa na prska nepozerala uz sa tesim na vyberanie stehov.Som 5 den po opke a prsnik ktory bol pred tym mensi mam brutal opuchnuty takze sa uz teraz javi ze je vecsi.Hned po vybbrani stehov nahodim foto.

nadranka

Inak baby, želám vám všetkým ňadrankám a tiež čakateľkám príjemné vianočné sviatky, veľa lásky, darčekov a všetko dobré v novom roku 2013!

tomyum1

Fekynka
Cauko, ja mam 420 a 375, rozdiel bol dost velky, pozri foto. Teraz ale nie su rovnake, ten povodne mensi je vacsi, kedze do neho islo viac. Mozno stacilo len o 30 ml viac, ale taky size nebol, po 375 nasleduje 420 u mentorov stredny plus profil, anatom. Ty mas asi inu znacku ked 410?
Rozdiel vidim, cely prsnik je taku trochu iny, akoby plnsi, gulatejsi. Aj je trochu vyssi (viac dopredu) kedze je to vacsi size. Ale ja som detailistka a stale ich porovnavam, kamoskam som ich ukazovala a povedali ze je to zanedbatelny rozdiel a nemam to riesit. Na fotke to vyzera ovela horsie ako v skutocnosti. A tiez zavisi od osvetlenia, ako sa na ne pozeras... Nuz ale treba brat do uvahy vychodiskovy stav, lebo z vody sa varit neda ako sa hovori :-)
Nestresuj sa dopredu, budes to mat urcite lepsie nez predtym a budes spokojna.

fekynka

Tomyum1
ahojko ano mam anatomické 375-410ml ES vysoky profil.Jej ani som nevedela,ze aj ty mas jeden implos vecsi a jeden mensi.Si ma ukludnila,ze aj ty si mala pooperacnu podprdu 70 B asi si tiez taka utlejsia Vsak?Chcem sa ta spytat nakolko mas 3 mesiace po opke je vidiet velky rozdiel na velkosti prsicok,alebo sa to rozdielnymi implantatmi celkom dorovnalo.Ja sa aj tesim a zaroven aj bojim ci to bude dobre...

campa

Skoricka

Tá čierno-ruzova podprda je super,presne takýto tvar sa mi páči.

Monikasss

Ako sa citis s novými prsickami?Krásne prirodzene tie anotomky.Jeden prsnicek máš trosku väčší ale ten ti určite ešte odpuchne,ved máš len pár dni po opke,nie?