Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

nanka

tamiz,

a kedy si mala ist povodne? boze ja tiez kazdy den hypnotizujem telefon a nic. ja by som aj s aprilom bola spokojna.

tamiz

olivka,
idem do BB k MUDr. Červeňovi. Aj som sa začala trošku báť, ale to má asi každý také zmiešané pocity pred operáciou.

ivava

fekynka
moja aj ja posledne dni citim to prsicko..to co mam tvrdsie pri spodu dufam ze je to normalne...ale aj druhe troska pobolieva...ja uz budem mat v sobotu mesiac...ani neviem ako to ubehlo...len sa modlim nech je vsetko ok...a ty pridaj foto...

fekynka

Ivava a Cicimici
babulky máte krásne prsíčka.Ako nám to rychlo zbehlo vy ste uz 3 tyzdne po opke ja budem mat 3 tyzden v sobotu a stale mam jeden prsnik ovela tvrdsi a bolavejsi auu.Dokonca pri tom bolavejsom prsku nemozem dobre pohybovat ani s rukou.Nech sa nam to babulky cim skor da do normálu :-)Ozaj kto vas operoval?

tamiz

Ahojte po dlhšom čase:) Všetkým Vám prajem všetko dobré do Nového roku, veľa zdravíčka, nech sa Vám darí, prsíčka nech poslúchajú a tým ktoré to len čaká, nech všetko dopadne podľa Vašich predstáv a hlavne bez problémov:)
Mne sa posunul termín operácie na február:) Hurá!! Setrička mi volala medzi sviatkami že majú voľný termín, či nechcem prísť:) Tak som stále myslela na to aby mi zavolali, až som si to asi privolala...

angie77

eelle

áno mne povedal, že tam máme ešte vnútoré stehy, ktoré môžu na jazvičku tlačit z vnútra a preto mi otvárali tú dieročku, ale okolo 6 týždňa sa tie stehy vstrebú a potom to prestane, to bol aspoň môj prípad