Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

xexenka

Skoricka

Dakujem. Noooo ani nie kedze v tej pooperacnej rozdiel nevidno. Mozno ked zacnem nosit norm.podprdy ;)
Stale verim ze ten vysledok bude ako si zelam po to ako sa prsia uplne usadia

skoricka

xexenka

myslela som na Teba :) tak tvoje nove prsicka su perfektne, ako si s nimi spokojna? Co okolie, vsimlo si zmenu?

skoricka

mravcadlo

ahooj, nic si z toho nerob moja :/ uvidis, prsia sa este formuju a konecny vysledok bude super...v tych plavkach vyzeraju velmi dobre :)hore ani ja taky objem nemam, mas gulate?

skoricka

Lucka83

Ahooj Lucik, no nebola som dlhsie, vcera vecer som citala zameskane, riadne ste tu toho popisali :) Mam sa dobre, prsia uplne ako moje, nemam s nicim problem, uz ani neprelepujem. Ty? Podprdy mam zatial len dve, ta prva mi uz nesedi velmi dobre, musim pokukat nejake nove, ale tiez tazko sa mi hladaju. Uz si kupim aj nejaku push up. Fotky si pridala vcera, mas krasne podprsienky a bomby v nich :)

kvet11

Lucia83

ked pôjdeš učite tam niečo nájdeš majú tam aj krásne košielky :) a momentálne aj zľavy :)
bola som cez týždeň so sestrou okukať niečo potrebovala no veru trhy sme nestihli ale nevadí ved možno o rok sa na ne dostaneme :)) to maš 32DD s toho anglicka čo ste si objednávali? no pofotím aj holé ale ale moc sa mi bez podprdy nepáčia aj ked tvar a veľkosť je super ale bradavky mám nejak moc do hora a je to také nepekné :(( ale veď uvidím prsia sa ešte budú určite trošku meniť ako sa to ešte spraví aj ked pochybujem že by išli trošku nižšie tie bradavky....
aj ideš do práce po materskej?mala ide do škôlky si tušim spomínala však? aj sa teší? prsia budu už len a len lepšie ja ich mám už za so dost mäkšie ako moje :))

tomasova

mám sa dobre sem tam ešte niekedy pichne alebo zabolí ale väčšinou len počas menzesu alebo pred ním a tie jazvy ma trošku serú že sa mi malinko roztiahli ale to je detail to sa schová hlavne že je všetko iné o.k. :) mojko a ty ako už v pohodičke? pás ešte nosiš? daj nejaké nové fotečky :)

matilda1

zuleko po akej dobe si bola na reopke?mas krasne prsia ja zvazujem tiez reopku prsia mam uz rok aj pol a chcem vacsie tiez ty ich mas uzasne...

Lucia83

Monitaa
Jasne ze maju aj nepodarene opky vsetci. Ucime sa aj my na vlastnych chybach a myslim ze dr su neni vynimkou.

Tomaska
Suhlasim