Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

campa

Angie 77
Mas krasne prirodzene prsia

ewel007
Tie prsia mas nadherne velke.Ty chces este vacsie,no to je kazdej osobne rozhodnutie,aj ked ja osobne na tvojom mieste by som uz do vacsich nesla.Podla mna mas ich krasne.
Mas uz aj termin opky?

Fekynka

Prosim ta pooperacnu mas ale B,C alebo D?

0705bubu

matilda1
ahoj no super ides do vacsich?? drzkam palcekyyy a tesim sa potom na nove fotooo. daj vedeet ako to dopadloo

Zuleko

ewel
ty mas tie prsia obrovske uz teraz,neber moju otazku,ze ta odhovaram,ale nebojis sa ze tie 700 uz budu nevkusne?Ako dve velke palacinky?Mas naozaj krasne tie prsia a fakt velke,ja kedy som mala take s 390 tak by som urcite nesla do reopky.Neodhovaram ta,len dufam ze si si to poriadne zvazila.Viem,co je to tuzba po velkych prsiach:-))

Rozalka

Angie77

krásne ich máš!!! úplne vyzerajú prirodzené..

Ewel007
už teraz ich máš brutálne, neviem si predstaviť aké budú po reopke...som fakt zvedavá..

Lucia3110

angie
velmi pekne :)

ewel
no to som teda zvedava na tie vacsie lebo tieto su riadne mega :) krasne..aj ja chceeem

angie77

ivava

neboj, určite to bude to čo píše misaela, myslím že to tu už dávnejšie aj baby spomínali, si krátko po opke tak sa neboj :)

nadranka

Matka872

Zrejme by si už mohla, ale pre istotu sa opýtaj na klinike. Ja som síce bola po 2,5 mes. ale vo wellness, ale moc som sa neprehrievala, lebo tak mi povedala sestrička. Po 3-ch mes. to vraj už nie je problém.

ewel007

Ivava

Ale kde prosim ta to len foto tak vyzera..mne pridu na 400ml :-) a hlavne bez podprdy:)) ale samozrejme dakujem za nazor

ivava

misaela
moja no vystupene to nemam ako neboli ma to...len prsia na dotyk bolia stale..nech už mam po kontrole...dakujem

ivava

ewel007
vau, ty si chceš dať ešte väčšie prsia???odvaha...ved tieto su megy...haha vyzeraju ako 600ml minimalne