Silikónové prsia

Príspevok v téme: Silikónové prsia
chrustik2

Ahojte baby..Rozhodla som sa a vlastne uz konecne odvazila dat si silikonove prsia,viete mi poradit nejakeho dobreho alebo viac ako len dobreho chirurga?Zatial dakujem ;-))
..................................................................................

ZDRAVIE.sk:
Prosím odporcov silikónovým implantátov, aby rešpektovali, že je táto téma zameraná pre ich zástankyne. V prípade, že chcete hovoriť o ich nedostatkoch, prosíme v inej téme.

Rozalka

question
podľa mňa kludne ber 450ml, alebo možno 420-430ml, ja som spokojná ale kludne by som zvládla aj viac ako 390ml ja tie prsia mám viac do šírky, preto možno vyzerajú prirodzenejšie, mám dosť široké boky tak preto mi očenáš odporúčal ARionky tie sú trošku šíršie... no tá mahulienka má moc moc pekné...

question

tomyum
esthemed sa rozsiruje a otvara uplne novu kliniku niekde v blave., je tam ziak, payer, krizko..a ja som dostala na nich super odporucania..
to nie je reklama:)nepovedala by som nazov,keby sa nepytas:):)

tomyum1

Baby chcela som sa spytat, tie co ste nemali nijaky zaklad, ked sa predklonite citite po bokoch implose? Ja citim aj vlnky, nie je ich vidiet zatial, ale co ked bude? Co potom?

tomyum1

Question

Ahoj, aka nova klinika sa ma otvarat v Ba? Kto tam bude operovat? Dakujem za info... Ja som sice po, ale zaujima ma to :-)

ivava

Monikass
mne doktor povedal, že na jazvy v žiadnom pripade nemam nič dávať...tak neviem...ale niektorým doktori kážu natierať a lepiť...

monikasss

babule aj si dávate tie hojivé silikonové náplasti na jazvy? Pomáha vám to? Inak nehorázne prachy to stojí.
Ja som si kúpila aj s gelom 60eur ale neviem či je to vhodné 25 deň po opke, snáď mám rany ako-tak zahojené.

question

baby,
no ved prave, dr.cerven mi povedal ze ved zvladnem aj 450, najprv ze 400, pozrel na mna a ze 450 ... ale konzultacku som mala ani nie 10 minutovu, taka rychovka bez merania cohokolvek.. a praveze ja by som chcela prsia take plne 3-ky ale pri 70 podrde predpokladam najmenej Dcko..ale take co najprirodzenejsie, velmi sa mi pacia prsia bab, ktore mali take ovisnute predtym a potom maju anatomy, to je to co sa mi velmi paci, aj ked je pravda, ze potom to treba podvihnut podprdou..ale mne ide o to, aby sommala co najpeknejsie prsia bez podprdy... preto som si okruhlymi neni ista...stale vaham..
pre mna top je mahulienka, potom nadranka ale paci sa mi aj rozalka ..

ewel.
wau v podprde a tricku mas ine bomby:)